Červencové hitovky: Víme, co zabere na rozlétané vlasy

I když to děti nerady slyší, polovina prázdnin je za námi. Pojďme se za uplynulým měsícem podívat a zjistit, jaká kosmetika se těšila oblibě.

Gel na holení Exotic Coco Balea

Sukně si žádají hladké nožky… i když někdy je to neustálé holení pořádná otrava. S voňavým gelem je ale tahle nutnost hned snesitelnější.

Já mám tyhlety baleácký limitky gelů na holení prostě ráda. Za pár korun fungují naprosto dostatečně a přitom mají nádherný vůně. O nějaký hydrataci u nich sice nemůže být řeč, ale to se dá dotáhnout dodatečně tělovým mlíkem.

Další recenze gelu na holení Exotic Coco
Balea »

Růžové balení i svěží vůně jsou na léto ideální.Růžové balení i svěží vůně jsou na léto ideální.

Péče Rituals z řady Sakura

Před spaním by se měla mysl uvolnit a zklidnit, voňavá pečující kosmetika k tomu mile ráda vypomůže.

Krásná vůně! Kvůli takovým bych se myla klidně 5× denně. Stačí nanést jenom trošku, protože gel se změní ve spoustu pěny. Pokožka není vysušená, ale naopak. Krásně jemná a voňavá.
Při volbě hydratačních a tělových krémů jsem hodně opatrná, protože mám velmi citlivou pokožku. Sakura od Rituals je ale velmi jemná, něžná a přitom voňavá. Obecně se parfemovaným krémům raději vyhýbám, ale Sakura moji pokožku vyživuje bez nežádoucího podráždění.

Další recenze kosmetiky od Rituals »

Hýčkejte se vůní i silou třešňových květů a rýžového mléka.Hýčkejte se vůní i silou třešňových květů a rýžového mléka.

Intenzivní vlasová maska od Manufaktury

Vlasy trpí sluníčkem i slanou nebo chlorovanou vodou. Dejte jim péči, jakou si zaslouží.

Maska na vlasy od Manufaktury mě doslova ohromila. Používám 2× týdně a vlasy mám opravdu lesklé a vyživené. O úžasné vůní meruňky ani nemluvím, dokonalost.

Další recenze masky na vlasy od Manufaktury »

Mandlový a jojobový olej i extrakt z ženšenu a meruněk... může být lepší kombinace?Mandlový a jojobový olej i extrakt z ženšenu a meruněk… může být lepší kombinace?

Maska na vlasy Hair Food

Maska na vlasy ještě jednou. Tentokrát v podobě ovocné výživy.

Nejlepší masky na vlasy! Za mě je teda určitě nejlepší banánová, pak papája, potom goji a nakonec aloe, která mě osobně nenadchla. Makadamii jsem nezkoušela, ale je na řadě a těším se, jaká bude :) vlasy masky vyživují, dodávají jim lesk, mají 3 způsoby použití a vlasy se po nich naprosto dokonale rozčesávají.

Další recenze masky na vlasy Hair Food »

Nakrmte vlasy vyživující maskou Hair Food.Nakrmte vlasy vyživující maskou Hair Food.

Jemná antistatická mlha na vlasy od Manufaktury

Taky nesnášíte, když vám vlasy všude možné poletují a elektrizují? Mlha od Manufaktury je zkrotí. Vyzkoušeno dokonce i po skákání na trampolíně s ochrannou sítí, která dětské vlásky staví do pozoru.

Meruňková mlha je super, většinou ji používám na mokro po umytí vlasů, vlasy se po ní lépe rozčesávají a chrání před tepelnou úpravou fénem. Občas se s ní přestříknu i během dne, je osvěžující a dodá krásnou vůni. Vlasy jsou po ní hebké, lesklé. Nejsou těžké, neplihnou ani nepramínkovatí, sprej by měl fungovat i jako ochrana proti slunci. Jeho antistatickou vlastnost jsem vyzkoušela na dceři a fakt bych řekla, že po něm tolik ‚nelétají'.

Další recenze mlhy od Manufaktury »

Vlasy už vám poletovat nebudou!Vlasy už vám poletovat nebudou!

Jaká kosmetika teď frčí u vás?

Autor: Redakce

Kosmetické recenze, názory a tipy – to je Arome!

Nejčtenější