Lacoste: Touch of Pink

„Touch of Pink je vyjádřením přitažlivé a bezstarostné smyslnosti, jako rameno pihovaté od sluníčka,“ praví oficiální popis z webu Lacoste. Svěží a veselé vyjádření života a fascinující elán ženy, která je k sobě i k okolí upřímná, užívá si života a za všech okolností je šťastná. Budí to dojem rozesmáté mladé ženy, poletující prosluněným létem, a i mírně zběhlá milovnice voňavek získává okamžitě podezření na ovocně květinovou směs, podle flakónu navíc na vysmátě dívčí. Jaká tedy vůně je?

Touch of Pink je svěží, citrusově-květinová, s trochou koření. Nejvíc voní ze začátku po růžovém pomeranči. Postupně se začne přidávat vůně květin a hned také vanilky. Velice mě zajímalo to mrkvové semínko, a řekla bych, že ho tam cítím - nevím sice, jak přesně voní mrkvové semínko, ale protože ze stejné rodiny je například kmín, petržel, kopr, anýz či fenykl, představuji si ho jako méně sladký a víc štiplavý anýz. Takovou složku v Touch of Pink opravdu objevíte, nezvyklou kořeněnou stopu, která ji sune směrem ke zvláštní kořeněnosti ve stylu Very Irresistible, ale ne natolik, aby vykročila z kategorie citrusově-květinové vůně. Vanilka, santal, pižmo, koriandr a kardamom zase přidávají takovou drobnou kapku orientu. Výsledkem je svěží vůně, vhodná i na léto, která působí zároveň sportovně a elegantně (záleží na oděvu a vystupování). Název parfému v Lacoste podle mého názoru moc netrefili, protože na něm nic růžového, dívčího, blondýnkovského a chichotavého není.
Komu bych Touch of Pink doporučila? Ženám, kterým se líbí květinově-ovocné vůně, ale mají raději ty štiplavější; ženám, kterým se líbí anýzem, koriandrem a dalším moderním kořením ozvláštněné vůně, ale nesnesou toho koření (zvlášť anýzu - já ho nesnáším a Touch of Pink se mi líbil) moc; a ženám, kterým se líbí orientální mix vanilky se santalem a kořením, ale musejí brát ohledy na hlavu a žaludek, a sahat spíš po svěžích vůních.
Možná se vám Touch of Pink bude zdát tuctový, netradiční složky v něm jsou poměrně subtilní, navíc se různě přelévají a budí dojem, že se na různých kůžích budou vyvíjet různě.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

karolyn 27.10.10 19:08

Hnusná,těžká,slad­ká,tuctová. Nepochopila jsem smysl této vůně.

katheriin 03.09.10 20:55

Je to příjemná a vcelku zajímavá vůně. Má i docela výdrž, což mě udivilo. Navíc mi nepřijde vůbec nějak moc sladká.

kik 08.12.09 13:09

Hnus! Nenávidím tuhle vůni,je nezajímavá,těž­ká,tuctová a bolí z ní hlava. Přesně jak již někdo řekl-představím si holku z e55.

Myskamauska 27.10.09 18:06

Začátek mě přišel,že má opravdu něco společného s Very Irresistible a v ten moment se mě vůně líbila,ale pak ta zajímavá složka najednou zmizela a rozplizla se do ztracena a v ten moment se mě parfém už tak nelíbil.Vcelku se mě to nezdá až tak špatná vůně,ale mít ji nemusím.

Jana 19.12.08 12:48

Naprosto souhlasím s Veru, složení zní sice zajímavě, ale je to zklamání.

anonym 12.12.08 18:34

Mě strašně smrdí, když jí cítím představím si navoněnou holku z E55.

Arome lily 24.11.08 20:04

Jaká je Dream of Pink? Je sladší?

anonymní 23.10.08 20:04

souhlasím s Veru

anonymní 13.08.08 20:24

Měla jsem ji, dřív se mi líbily sladké vůně, není nejhorší, ale znovu bych do ní nešla. Myslím, že je spíš pro mladičké -náctky a zasněné romantičky.

Veru 24.07.08 23:10

Tuctová, nezajímavá, neoriginální, ničím převratným ani příjemným nepřekvapí. Leckterá drogerkovka ji hravě předčí.

Zdena 27.11.07 20:37

Cukrovka pro barbínu :-)

anonymní 10.10.07 09:34

Překrásná, sladká, ale tak jinak, než ostatní vůně.Už dlouho po ní toužím…

Janik 05.10.07 22:25

Vuni jsem nezkousela, ale prijemne vonela moje kolegyne. Legrace byla, kdyz mi rekla, ze nadherne vonim (mela jsem Dolce Vita), ja zrovna myslela na to, jak hezky voni ona, tak jsem ji vuni take pochvalila :-) Prozradila mi, ze je to Lacoste Touch of Pink. To bych necekala, vune mi pripadala na Lacoste pomerne zajimava. Urcite zalezi na tom, kdo ji nosi, takze ke kolegynce zkratka pasovala :-)

Paty 25.09.07 15:33

Je to krásná vůně,lehounce nasládlá.Moc příjemná.

Přidat komentář

Nejčtenější