Lancaster: Aquazur

Osvěžující, kysele citrusová vůně bez jakýchkoli stop sladkosti. Začíná kyselým, citronovým závanem, který se za chvíli lehce usadí, ale zůstává přítomný po celou dobu. Přestože složení uvádí hořký pomeranč a bergamot, nijak zvlášť hořká nebyla - určitě ne tak jako vůně s grapefruitem nebo černým rybízem. Jasmín není moc cítit, jen tak lehce květinově tu citrusovost dokresluje, vynoří se až na samém konci - po několika hodinách, kdy ostatní složky vyprchají. Místo do květinova či ovocna je Aquazur laděná malinko do sucha a bude se líbit ctitelkám mořských vůní.

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
betina2 18.8.10 17:13

Mne sa velmi páči, naozaj v nej nie je sladkosť, ale má trošku menšiu výdrž. Ale zasa za tú cenu sa dá aj častejšie. Pre fanynky správa - dnes som ju videla v bežnom obchode v Rakúsku, takže iste sa ešte vyrába.

sid 5.8.08 11:08

Pre mňa absolútne najkrajšia letná vôňa, akú som kedy mala alebo skúšala. Nemôžem sladké vône, mám z nich bolesti hlavy a to sa mi pri Aquazure nikdy nestalo. A dokonca mi ju pochválil kolega, o ktorom som si myslela, že ani netuší, že žijem :-)

Kristin 18.6.08 16:24

Dobrá správa pre milovníčky tejto vône. Objavila sa zas na trhu a pár int. parfumérií ju zas pradáva. Pre mňa najlepšia, najsviežejšia a najčistejšia vôňa, akú poznám.Ozajstná mňamka

tanda 31.10.07 08:59

nekonecna skoda, ze uz ju nevyrabaju.. budem si musiet najst inu osudovu vonu

sLenka 2.8.07 22:51

Moja velmi oblúbená..pripomína mi leto v Grécku, piesok, večer a more..mňamka

anonymní 11.8.07 20:37

Mna nejako velmi neoslovila, je prilis slana a do panska.

Přidat komentář

Nejčtenější