Lancôme: Miracle Homme L'Aquatonic

Rebarbora, originální a úžasná/smrtící (nehodící se škrtněte) složka z Brit Red, vrací úder na pánském břehu. Tentokrát ve svěžejší podobě; a bude se chválit i kárat. Pochválím začátek, ten má příjemný, zeleně vodní charakter, přičemž pod pojmem vodní si nepředstavujte syntetické mořské tóny, je to opravdu taková příjemná voda se svěžími zelenými šťávami. Příjemný je i závěr, sladce hebká dřeva s nádechem do zelena, která vám v nose možná půjdou až do vanilkova či jiným sladkým směrem.
Horší je to mezi tím - uprostřed mi vůně prostě neladila a chvíli mi z ní bylo trochu nanic. Zelené a sladké tóny se tvrdě střetnou a nějakou dobu se perou, než hlava ustoupí a přenechá vládu základu; působí to jako zelené rajče polité vanilkovým šodó, nebo smetanový dortík posypaný čerstvou bazalkou, nebo jako když si omylem osolíte kafe, nějak to k sobě prostě nejde.
Pro jistotu tedy počítejte s tím, že Aquatonic může být divná a nekupujte raději naslepo.
Druhá výtka směřuje k výdrži, té svěžesti a jemnosti je tolik, až zapomíná držet. Po dvou hodinách jsem na ruce neměla skoro nic.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Pavla 14.08.11 15:44

Manžel ji měl a moc se mu líbila, pak mu ji ve skříni objevil syn, který byl dosud jen na Addidasu a tak se mu líbila, že si ji půjčoval. Je tam opravdu jakýsi zvláštní tón nějaké rostlinky, ale to ji dělá výjimečnou.

radulllinka 23.02.08 17:44

Tak tady mám uplně stejný názor jako Ada,koupila jsem jej příteli naslepo,protože byl za opravdu báječnou cenu.A hned 125ml,jenže přítel se jaksi tvářil docela rozpačitě.Ne že by mu smrděla,ale voní opravdu hodně zeleně,jako posečená tráva.Tak šla z domu.tráva sice voní,ale na příteli ji nemusím.


Reklama


Reklama

Nejčtenější