Lancôme: Miracle So Magic!

„Delikátní, růžová, jiskřivá, květinově ovocná vůně. Pravá bublina optimismu,“ hlásá tradičně nicneříkající oficiální popis. Kdyby popsali Miracle So Magic! jako „veselou růžovou vodu“, udělali by lépe. Ale popořadě.

Přiložit k nosu ruku navoněnou Miracle So Magic je jako přičichnout si k čerstvé růži. Krásná, svěží růžová vůně, která má ovšem jednu vadu - vydrží jen chviličku. O růžové vůně se vždycky bojím, mají totiž tendenci vydržet jasné jenom chviličku, potom jejich svěžest vyprchá a postupně slábne a slábne, až z ní zůstane jen mdlý závan.
Vůně růží v parfémech se mi příliš nelíbí. Přestože zůstává podobná vůni čerstvé květiny, nemůže být v žádném případě stejná - je plnější, má intenzivnější, ovocnější nádech. Patří mezi výraznější složky, které polovina milovnic parfémů miluje a polovina nenávidí (podobně jako třeba vanilku nebo konvalinky).
Miracle So Magic voní takřka výhradně po růžích. Chabý pokus ozvláštnit ho kořeněnějším srdcem alespoň na mé kůži prakticky selhal, příliš jsem necítila ani vanilku. Nutno přiznat, že docela dobře držel a tak protivně neslábl.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

viky 25.03.09 21:53

Jemná růžová poupátka. Výdrž mizivá. Něco z ní mi vzdáleně připomíná drogerovku Kate od Kate Moss. Asi to budou ty růže:-).

Kleaa 01.03.09 22:20

růžičková čistá jemná vůnička, taková vzdušná… já si ji snad na léto pořídím. pro mě je to vůně čistoty, čistého prádla,krása

Irena 30.09.08 19:25

Výše jsem napsala delší recenzi. Už dodám jen tolik, že MSM řadím do čeledi krémových (niveových) vůní, po bok Cacharel Noa EDT nebo Hermes Faubourg Eau délicate.

m 08.05.08 19:29

připadá mi, že dlouho drží. pro mladé ctitelky růžové vůně bude moc pěkná

bounty 12.04.08 11:21

Toto bol moj prvy „znackovy“ parfem. Teraz by som si uz Miracle so magic asi nevybrala, ale vtedy som sa v nom citila ako princezna :-) dokonca aj moje okolie si pochvalovalo, takze odporucam :-)

Vera 27.03.08 14:43

Měla jsem klasický Miracle, ale tenhle se mi líbí mnohem víc, opravdu voní po růžích a dlouho drží, pro mě trefa do černého.

Přidat komentář

Nejčtenější