Lancôme: Tropiques

Jak voní Tropiques je myslím poměrně jasné už ze složení. To je tak nekomplikované a prosté, že jinak zkrátka ani vonět nemůže :)
První závan je svěží, okamžitě se usazuje do sladší směsice, v níž převažují maliny a tu a tam vykoukne nahořklý citrusový závan. Ihned je vidět i vanilkový základ a to poměrně dost, takže tu máme typickou směs vanilkového krému a sladké ovocné šťávy, tentokrát ovšem méně ovocnou a více vanilkovou, rozuměj takovou lehce teplejší.

Tropiques doporučuji k vyzkoušení ženám, kterým by se líbila nějaká vanilková vůně, zkoušejí všechny možné orienty a gurmánské a vanilkové vůně a pořád je to moc těžké a málo jemné. I já jsem v Tropiques našla jemnou, nedusivou vanilčičku jako z vanilkového pudinku, kterou bych dokázala nosit, přestože normálně vanilku nemůžu. Kombinace s malinou, mangem a jasmínem dělá divy.

Tropiques je samozřejmě dost sladká a přestože není těžká, jestli nemáte rádi sladké vůně, asi se vám moc líbit nebude. Byla bych opatrná s jejím nošením v létě mezi lidmi, i když není lepivá a váš nos třeba otravovat nebude, ne každý je v parném létě rád zavřený v tramvaji s chodícím vanilkovým koktejlem.

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější