Lanvin: Rumeur

Rumeur je velmi výrazná, intenzivní květinová vůně. Tak intenzivní, že jsem si ji zatím zařadila mezi vůně, které se mi nelíbí. Po nastříkání připomínalo pronikavé aroma spíš odér nějakého parfemovaného chemického prostředku a šířilo se kolem mě do dalekého okolí. I po uklidnění je Rumeur něco mezi intenzivní květinovou vůní a pepřově svěží „sprchovkou“ a nehodí se pro ženy, které chtějí být nenápadné a elegantní. Doporučila bych ji jako mladistvou verzi řvavých vůní a nosila ji tam, kde chci upoutat pozornost; určitě bych s ní neobtěžovala svoje spolupracovníky nebo lidi v kině, kteří nemůžou nikam utéct. Označení za „řvavou“ vůni prosím nechápejte jako nadávku, i taková vůně má své místo ve sbírce parfémů a zvlášť takováto mladší verze - ostatní výrazné vůně jsou povětšinou těžké, pryskyřičné odéry nevhodné pro ženy pod 40 let. Ostatně rumeur znamená ve francouzštině lomoz, povyk, nebo také drby, a proto nezbývá než konstatovat, že je Rumeur přesně takový, jak ho nejspíš u Lanvina zamýšleli. Jsou-li vyzývavé, nápadné, a přitom ne těžké a dusivé vůně váš šálek kávy, určitě si Rumeur nenechte ujít.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Arome Ladka02 20.10.11 00:53

Velmi příjemná,pro mne svěží, jásavá, jiskřivá,květinová vůnička. Mám 100ml tester a budu muset doplnit zásoby :wink:Bezva vůně na léto.(alespon tedy pro mě). :-D

Dagmarr 13.10.11 08:07

Já pižmo přímo nenávidím, ale tady mi kupodivu vůbec nevadí. Dost ho na konci přebíjí mé naopak oblíbené pačuli.
Souhlasím s většinou-je to krásná, elegantní, květinová vůně, navozující pocit čistoty a vypraného luxusního prádýlka.
Mám další kousek do tužebníku.

Arome saryk 02.06.11 08:44

Kdybyste některá chtěla 100ml, mám k dispozici. Pořídila jsem vloni, je to krásná vůně, ale vadí mi ta koncovka, nějak se nekamarádím s pižmem, bohužel. Nabízím v sekci inzerce :).
Krásný den

Arome Ela 13.04.11 10:50

pro marcellinu objednat odstřiky z českaa třeba na vuně parfemu odstřik rumuer maji za 11 kč

marcellina 23.03.11 18:35

Chcela by som tento parfem ovoňať.Na Slovensku neexistuje odstrek.Neviete mi niekto poradiť ako by som sa dostala aj k iným vôňam a nemusela kupovať celý flakon.

Eva_nem 16.10.10 01:26

Začátek se mi líbí, hodně růží a ovoce najednou, nepřipadá mi nijak extrémně silná. Po pár minutách začne slábnout v jemné květinky a za dvě hodiny na mně bohužel není cítit vůbec.

Arome Šárka02 27.08.10 15:15

Vůně je úžasná, čistá, jiskřivá. Jenom to pižmo mi v ní vadí. No jo, zjistila jsem, že mi vadí pižmo a co s tím, když je skoro všude ;-) i tak ji mám a mám ji ráda. Musím na ni mít ale náladu…naopak mám ráda CEDR, poradíte třeba, ve které vůni vynikne? Děkuju :-)

Eli 23.03.10 20:40

Je pravda, že ze začátku je to síla, může se zdát protivná. Cítím v ní ze začátku přemíru květin, cukru a jak bylo řečeno, i něco „babičkovského“… Do půl hodiny ale tento blázinec naštěstí vyvane a zůstane jemná květinová vůně, která je mi moc příjemná, ale rozhodně není tuctová. Podle mě určitě stojí za to dát jí šanci :-)

ga.pi 28.09.09 10:05

U této vůně záleží na dávkování.
Poprvé jsem pouze obtiskla zápěstí a už jsem od něj celý den nemohla odlepit nos. (jinak jsem jí ale necítila, přišla mi až příliš intimně se držící u těla).
Podruhé jsem jí omylem na sebe vyšplíchla a to bylo jiné kafe, vůně začala drze obtěžovat pepřem i růžemi, cítila jsem jí stále a víc než bych si přála asi 4 hodiny. Pak se z ní zase stala sametová intimka.
Každopádně vůně je to krásná, i mně připomíná sametové Chanely.

Leeenik 18.09.09 22:33

Přesně tak, je to něžná vůně čistoty! Moc příjemná a vydrží…

VendulaDrc 20.07.09 12:55

Zpočátku se mi vůbec nelíbila, připadla mi nezajímavá, jako vůně pro starší usedlou ženu..potom se ale nádherně rozvoněla, voní velmi jemně, čistě. ale chce to jí nechat čas..

Daisy 14.05.09 11:20

Zpočátku strašný nával kyselosti květin,skoro jsem se bála přičichnout znovu k zápěstí.Chce čas,pak se rozvoní opravdu krásně,zjemní a je hezky jiskřivá,velké překvapení!!!!

GabiSi 23.04.09 09:11

Včera mi Rumeur přišel. Musím říct, že jsem mu zpočátku nedávala příliš šancí (zkoušela jsem ho raději jen na papírek). Hlava vůně mi totiž přišla opravdu intenzívní, jakoby umělá, ale krásně se rozvoněl. Je to nádherná květinová čistá vůně. Uvidíme, jak zareaguje okolí. Doufám, že kladně:)

Kleaa 23.02.09 14:11

já ji zkusila na papírku, nechala jsem si ji přinést, ale můj dojem hooodně silná i druhý den, aceton nebo co to je cítím i ten druhý den tak nevím…

Arome Annie 01.02.09 19:45

Musím říct, že Ada píše moc hezky, ale z 90% nesouhlasí její popisy. Rumeur je opravdu moc hezká čistá vůně.Pravdou je, že jsem na to přišla až po několikátém vyzkoušení,zprvu se mi taky nelíbila, cítila jsem v ní aceton.:-( Btw, už je na cestě stovák za necelé pětikilčo i s poštovným.

Ela 08.01.09 09:56

Připomíná mi Coco od Chanelu. Obě mám ráda.

anonymní 14.12.08 19:29

připadá mi lepší než dvojka!!!

Dagmary 25.10.08 19:23

Tak:Mám vzoreček a začátek se mi nelíbil.Jako parfémovaný prášek na praní,jehož intenzita ale po uschnutí zmizí a v prášku má tahle vůně opodstatnění,ale parfém…Netestovat na druhé ruce něco jiného,šla bych se umýt a zapomněla bych na ni,ale to by byla velká chyba.Po chvíli jsem ještě přičichla - a čekalo mě překvapení,čistá a radostná vůnička,opravdu s „chanelovskou“ stopou.Už se jí tu opájím potřetí a škoda,že teď moc nevydělávám,jak bych potřebovala a budu si jí moci koupit až příští měsíc.Pro zajímavost - stopla jsem si,kdy se rozleží a u mě to trvalo 10 minut,než začla pracovat.

Naja 16.09.08 08:36

Proč já bloud jsem jí obcházela obloukem v domnění, že jde o nějakou ostrou, křiklavou vůni? Asi kvůli názvu a reklamě? Je krásná, opravdu vůně luxusního mýdla, cítím tam i takový trošku „chanelovský“ ocásek. Moc se mi líbí.

Míša 27.07.08 10:25

Hned na začátku mi vůnička připadala jako Lovely od SJP - taková chlapská, ale to hned zmizelo a zůstala podle mého názoru čistá květinově ovocná (lehce nasládlá, lehce nakyslá), trochu mýdlová, ale vůbec ne těžká a výrazná vůně. Pro mne to ale není nijak zvláštní vůně, spíš řada svěžejší a univerzálně líbivá.

Myskamaus 07.07.08 10:33

Krásná vůně,mám 100ml a vůbec koupě nelituju.Opravdu svěží ,čistá vůně mýdla bez protivné sladkosti.Zdá se mi v pohodě i na léto,když se to nepřežene.Vyloženě řvavá mě nepřijde,ikdyž je výrazná.Pěkná vů­ně!!

Trillian 05.07.08 08:14

Krásna vôňa čistoty, veľmi sa mi páči, jemná, neobťažujúca vôňa bielych kvetov, kupovala som ju len na skúšku 5O ml kvôli veľmi výhodnej cene, ale už teraz uvažujem o väčšom balení, pretože sa pravdepodobne zaradí medzi moje stálice.

Mitzi 19.04.08 03:08

Zkoušela jsem včera poprvé, zatím souhlasím s Lenkou, cítím z něj „čistotu“ bez ovoce a vanilky, ale jak píše Ada, mohl by to být i pěkně voňavý prášek na praní :-) Určitě ho vyzkouším znovu.

zuzik 20.02.08 19:25

Súhlasím s Estelle - pri vyskúšaní Rumeur som sa zamyslela, na ktorú vôňu sa mi tak neuveriteľne podobá a je to Lovely. Páči sa mi, je to pre mňa silnejšia vôňa čistoty, niečo mi na nej prekáža, niečo naopak priťahuje…

sLenka 25.11.07 21:04

Delší dobu jsem sháněla vůni, která by mi připomínala opravdovou vůni luxusního mýdla. Takovou tu jiskřivou čistotu, bez vanilky, bez sladkého ovoce. Ale zároveň výrazně vonící a držící na kůži. Chtěla jsem vůni na den, ne nic třaskavě sexy, ale přesto výraznou, protože mě nebaví sice vůně čisté, ale výdrží - polévací vodičky, co se musí kupovat po 100ml....... Rumeur mi to překvapivě splnil… dneska jsem si ho zkusila už potřetí a konečně i koupila :-). Občas se mi po nákupu stane, že začnu pochybovat… teď teda ne. Možná mám jednu z nových stálic :-).

Nefer 28.09.07 09:36

Je to velmi pěkná vůně - asi si ji nechám nadělit k Vánocům - ale určitě bych ji zařadila mezi lehké a nevtíravé, elegantní - nejvíc mi připomíná směs vůní, které vás obklopí, když jdete od kadeřníka…

estelle 26.09.07 21:46

Ja zas v nej citim iste zlozky z Lovely, z For Her od Rodrigueza, (Eternity nie)pricom táto je absolutne najkrajsia - pre mna. Vystihuje ju aj Adina recenzia.

Arome Šárka02 25.09.07 18:07

To je zvláštní, mně tahle vůně přijde mýdlově čistá, nenápadná, ideální právě do práce, kde nemůže nikoho naštvat její vtíravost…trochu mi typem připomíná čistotu Eternity…

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější