Laura Biagiotti: Due Donna

Po prvních přičichnutích to vypadalo na slabou, nudnou svěženku, ale po rozvonění vyšlo najevo, že Due Donna je především květinová vůně. Výrazně voní po magnólii a přísahala bych, že v ní cítím konvalinky. Naopak růže jsou tam jen tak na dokreslení, takže jestli nesnášíte růže, nemusíte se Due Donny bát. Základ je teplejší, hlava šťavnatá a pikantní, celkový dojem je jako stát za příjemného, teplého dne v zahradě plné opojných květin. Due Donna je lehká vůně, aplikujte však v rozumném množství, protože v případě bílých květů „lehká“ neznamená „nemůže se ti ze mě zamotat hlava“!


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

JanaK 03.03.10 21:23

pro mě trochu zklamání.Cítím v ní něco čpavého, rušivého.

Svatka 13.02.10 22:40

Tak už ji mám a jsem spokojená. Mám konečně květinovou vůni! Cítím tam hlavně růži, pak magnólii a cedrový základ ji neshazuje mezi drogerky. Myslela jsem, že když je jemnější, že bude mít malou výdrž, ale opak je pravdou.

Leny 07.12.09 12:03

Sladká, sladší, nejsladší ! Nikdy více !

viky 27.03.09 17:25

Mně připadala dost pronikavá. Něco mi v ní vadilo. Zkoušela jsem ji několikrát na kůži, ale necítila jsem se v ní.

anonymní 03.02.09 17:23

nejpřiléhavější výraz - čerstvá a šťavnatá, ale ne ve smyslu ovocná nedejbůh ulepená. a připadá mi na jek obdělaná na lezavý únor. jen mne mrzí menší výdrž.

Svatka 18.11.08 10:14

Zkoušela jsem ji na zápěstí s Parfum d'Ete. Due Donna má menší výdrž. Taky je ostřejší (v porovnání s dĚte), asi ten cedr s pižmem. Je hezká, růže je tam lehce cítit. Zajímavé je, že tam shledávám podobu s pánskou Due Uomo v základu. Ale Due Donna pánsky nepůsobí.

Myskamaus 21.07.08 08:28

Souhlasím s názorem.že je trochu podobná Miracle so Magic!,ale ta se mě zdá přece jen povedenější.Je svěžejší a šmrncovnější.Výdrž nic moc,ale to se u letní vůně dá předpokládat.

Naja 16.07.08 08:33

Já tam naopak ty růže cítím nejvíc, je to opravdu decentní vůně, trošku mi připomíná Lancome Miracle so Magic!, ale ta je taková jiskřivější, jásavější, v Donně je ta růže jemnější. Není vůbec špatná.

wich 23.11.07 20:30

Tuto vůni jsem před půl rokem dostala od tchýně k narozeninám. Je to moc pěkná vůně, líbí se mi, každý mi ji chválí, ale nějak si na ni pořád na sobě nemůžu zvyknout. Přijde mi, že jsem v opojném lihovém závanu :-D

Ingrid 11.07.07 20:51

Ano magnolie,ale hlavně cítím to pižmo,dovolím si to opsat výrazem: white musk z jednoho aromaolejíčku,co mám doma,prostě mošusová vůně,nezdála se mi opojná,spíše decentní.

Přidat komentář

Nejčtenější