Recenze peelingu na rty od Essence: Proč by neměl chybět ve vaší kosmetické výbavě?

Nošením roušek naše rty trpí. O jejich pokožku bychom proto měli dbát víc než obvykle. Vyzkoušejte do péče přidat i peeling.

*

Minuta péče navíc s velkým účinkem

S pomocí peelingu na rty předcházím šupinatění rtů a bolestivým prasklinkám. Každý večer po důkladném odlíčení nanesu špachtličkou malé množství přímo na rty. Pak jemně masíruju dolní i horní ret, odstraním tak zbytky nečistot a pokožka se krásně prokrví. Ihned po opláchnutí vlažnou vodou rty hydratuji vazelínou nebo balzámem.

Ještě před pandemií přišla Essence s novinkou, která kombinuje scrub a balzám dohromady. Coconut Kiss Caring Lip Peeling je opravdu povedený a má příznivou cenu. V malém kelímku je jemný peelingový balzám z mandlového a kokosového oleje. Má nevtíravou kokosovou vůni a rty při pravidelném používání zanechává hladké a hydratované.

Cena: 64 Kč (balení má 11 g)

Můj tip: Tento lip scrub pomohl odstranit i šupinky, které se mi začaly tvořit mezi prsty kvůli používání antibakteriálního gelu. Takže má body navíc! :)

Používáte peeling na rty?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Doporučená kosmetika

Nejčtenější