Odrosty na odbarvených vlasech? Sprej vám od nich opravdu nepomůže

Kadeřnictví jsou v době karantény zavřená, jenže vaše pravá barva se dere na světlo a blond vlasy jsou čím dál víc na ústupu? Žádný problém, slibuje sprej Magic Retouch od značky L'Oréal Paris.

* Konec tmavých kořínků?

Brunetky možná potěší, blondýnky spíš naštve

V prodeji byla nejprve verze pro brunety, která obstojně proplula naším testem. Pokud tedy chcete sem tam zakrýt šedivý vlas nebo na rychlo (a taky na chvilku) zamaskovat světlejší odrosty, Magic Retouch může být tou správnou volbou.

Bohužel blondýny ani kouzlo nespasí a spíš se vyplatí hodit tu stovku do prasátka na další barvení. Sprej má problém překrýt i světle hnědou barvu. Na vlasech nepříjemně ulpívá a chytá žluté, až skoro narezlé tóny. Výsledkem jsou tak stále výrazné odrosty a zrzavé přechody k vaší odrostlé blond. Takové kosmetické „z bláta do louže“. U blond spreje bych tak nálepku „magical“ přepsala spíše na „tragical“.

Ať už verze pro brunety, nebo pro blondýny, oba spreje mají tendenci se během dne vytrácet a texturou jsou hodně podobné suchému šamponu. Počítejte tedy s mírným vysoušením vlasů.

Verdikt: Za blondýny jedno výrazné NE. Brunetkám a černovláskám jako rychlozáchrana může posloužit.

Balení: 75 ml
Cena: cca 178 Kč

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.

Témata článku

Váš příspěvek
sexana 28.3.20 10:56

Brunetkám opravdu pomáhá. Máme jako poslední záchranu týden před kadeřnicí celá rodina a skvěle zakryje odrosty (i šediny) :rose:

Nejčtenější