Love of Pink, Soprani D, 1 Million

Dnes jsem se stavila v parfumerii očichat pár novinek a restů.

Love of Pink je další z lacostí řady, zahájené kdysi celkem povedenou svěží vůní Touch of Pink. Následovaly Touch of Sun, Touch of Spring, Dream of Pink… a teď tu máme Love of Pink. Postupně se prodlužující řada svěží o tom, že Lacoste růžovou opravdu miluje, nebo snad slovníkem potenciálních zákaznic lovískuje? Pokud se vám líbí Touch of Pink, zůstaňte u ní, o nic nepřijdete. Love of Pink je zeslabeným odvarem téhož, připraveným o ty pikantní mrkvové tóny; ze začátku voní vyloženě ovocně protivně, na konci naopak nevoní vůbec, výdrž má slabé dvě hodinky a základ je docela laciný. Nakupte v drogerii, bude to levnější a co do vůně úplně stejné.

D od Sopraniho je loňská novinka a první Soprani, po kterém jsem kdy sáhla. Kdosi mě navnadil, že prý to není špatná značka… Kdybych měla soudit podle D, je to slušný průměr. D je bílá květinová vůně s vanilkou a kokosovým nádechem; hlava je ovocná a jisté ovocné podtóny příjemně prolínají celou vůní. Z bílých květin nejvíc voní taková abstraktnější směs gardénie a tuberózy. Pár takových svěže gardéniových parfémů s hladce zákuskovým základem by se v parfumeriích našlo, takže nic zvlášť originálního tu nemáme, ale milovnice takových vůní nechť si přičichnou, je to pěkně udělané a možná zrovna díky nějakému nenápadnému podtónu se pro vás stane tou jedinou a pravou.

1 Million, nejnovější pánský hit značky Paco Rabanne, na první pohled upoutá netradičním flakonem. Nejen že ten tvar je takový zvláštně monolitický, ještě se to leskne tak, že všechny ostatní flakony v regálech okolo blednou. Firmě se flakonem, názvem i reklamní kampaní podařilo docílit zdání výjimečnosti a tak se 1 Million dobře prodává a každý si ho všimne.
Bylo by ovšem ošklivé tvrdit, že prodejnost je pouze výsledkem reklamy. 1 Million je velmi příjemná vůně, která se vyhnula některým únavným pánským klišé, a je radost si k ní přičichnout. Je sladší, sestavená ze sladkého koření, ambry a sametových zemitých tónů. Postupně se prosazuje hlavně skořice a opatrné bílé květiny a růže. V základu je slabý, ale přesto znatelný kožený tón. Vůně je sametová a hřejivá, někteří pánové ji možná zavrhnou jako příliš metrosexuální, mně by ale muž navoněný Milionem v mé blízkosti určitě nevadil.
Pro dámy: jestli se pánským vůním v parfumeriích spíš vyhýbáte, tohle je jedna z těch, kterou byste určitě měly vyzkoušet.


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

schimanski95 07.07.11 01:30

Dnes jsme se vratili z Německa je opravdu teplo a pěkně jsme se v autě potili. Tento parfem se na sebe 1× decentně sríkl a už jsem vykoupaný a pořád krásně voní. Určitě si ho koupim ale asi až k Vánocum 101 euro je dost ale rozhodně ho musím mít :-)

ijáček 09.12.10 00:43

Stapeli: kočkolap:):), to se mi líbí.
Dnes jsem ji zkoušela a kupuju pro syna, který na základě vzorku souhlasil. Ale proč tam proboha cítím rum? Jo-ho-ho. Rum a chlapi, to jde k sobě.

Stapeli 21.04.10 07:57

Synovi jsem 1 Million vybrala k vánocům já, protože se mi hodně líbí. Reakce byla poněkud rozpačitá (má v rád „mužnější“ vůně a celkem v nich má i zálibu), ale někdy koncem února přišel, prohlásil tu vůni za „kočkolap“ :-)) a hned si pořídil celou sadu. U žádné jiné vůně prý neměl tolik pozitivních reakcí ze strany opačného pohlaví (a jeho přítelky ně je z ní nadšená)

liessa 02.01.10 14:06

Přítel 1 Million má a vybral si ji sám, přestože je to kus chlapa. Co naplat, ženám se velmi líbí :-) Taky bych ho nejradši snědla.

Petr Válek 01.01.10 19:29

Tahle vůně je odporně sladká, nepůsobí mužně, nechci vonět jako zákusek. Je to dámská vůně, Paco už nevěděl jak zaujmout, tak ji prodává jako pánskou. Bojím se pomyslet co za chlapa by si intuitivně vybralo tuhle vůni.

tapuz 19.11.09 20:59

Už dvakrát jsem v parfumerce zkoušela 1 Million. Je nádherně jemná, lehce sladká a lehce kořeněná a hlavně něžně dřevitá s malinkým kouskem světlounké semišové kůžičky. Celkově je elegantní, nekřiklavá, měkká, mimořádně příjemná. Překvapuje mě, že taková nádherná jemná vůně je kategorizovaná jako čistě pánská, slušel by jí přinejmenším unisex. Je dalším příkladem, jak je škatulkování zavádějící. Ještě jednou ji vyzkouším, abych se utvrdila v dojmu, a bude to adept na nějaký budoucí nákup.

derad 13.07.09 01:24

1 Million začíná celkem pěkně, ale po rozležení na mně šla ta sladkost do protivné, až chemické jedovatosti. Drhnul jsem si ruku jak neurotik, ale stopa té vůně tam zůstala až do večera. Bolehlavka jak vyšitá. Nic pro mě.

Veru 09.03.09 22:36

S poslední větičkou u Zlaté cihličky se plně ztotožňuji: ač pánské vůně na sobě nesnesu a unisexové jen výjimečně, tímhle bych se navoněla hned! Je to pro mě taková malá revoluce v pánských vůních nositelných i pro ženy, protože se nemůžu rozhodnout, na kom by mi měla vonět lépe :D Je tak jemná, hebká a příjemně sladká pro dámu, nebo naopak dostatečně mužná, svěží a kořeněná pro muže? Odpověď není jednoznačná, a to činí tuhle vůni (alespoň v mých očích a nose) výjimečnou…

Pawča 04.02.09 21:01

1 milion má můj taťka a než odjel do Anglie, navoněl mi s ním plyšáka a šel nám cítit příjemnou vůní byt ještě 2 měsíce od odletu.. Moc krásná vůně…

estelle 01.02.09 18:26

Mne sa nepaci, je to zženštená záležitosť, podla mna neposobí mužne.

Violette 29.01.09 10:19

1 Milion je pěkná vůně, sladší, ale velmi zajímavá. Zlatý flakón je opravdu až kýčovitý a ve skutečnosti vypadá oproti fotografii velmi lacině a od koupě mě spíš odradil.
Love of Pink je celkem vlezlá a drogérková vůně.

Irena 24.01.09 15:58

Z recenzovaných jsem testovala jen Cihlu. Připadá mi jakoby z rodu sladších dřevitých, lehce kořeněných vůní typu Egoiste, L´instant pour homme nebo Opium. Pěkná, ale podle mě ne vyjímečná. Flakón pokládám za odpudivý. Tyhle laciné triky hrající na strunku touhy po okázalosti mi jdou fakt proti srsti.

Jean 23.01.09 18:51

Díky za recenzi na 1 Million. Samozřejmě mne upoutala „zlatá cihla“, vůně se mi také líbila a už měl syn pod stromečkem celou sadu i s přívěskem. Je to hezká, příjemná vůně.

Silvi 23.01.09 16:43

1million bych opravdu ráda vyzkoušela:)díky za recenzi, protože v reklamě z časopisu na mě působí, že hezký flakon skrývá tuctovku.

Catananche 23.01.09 10:26

1 Million přinesl mému bratrovi Mikuláš, okamžitě jsem se tedy nabídla, že bych bratrovi s vypotřebováním pomohla :-). Je to velmi příjemná, teplá, kořeněná vůně, vhodná i pro ženu a s velmi dobrou výdrží!

Albeni 22.01.09 22:05

No jo,mě to vede přes Himaláje. Ale cihla fakt pěkná :)

Ada 22.01.09 21:17

Je to zlatá cihla. Nepovažovala jsem za nutné na to v recenzi upozorňovat, protože to musí každý vidět na první pohled :)

Lucyl 22.01.09 20:06

Albeni - to aj je zlatá tehla podla mna:)

chavah 22.01.09 19:22

Soprani D - Ado, to jsem tě asi navnadila já. Před krátkou dobou jsem k ní dokonce založila téma, ale upadlo brzy v zapomnění.Škoda. Mě se vůně moc líbí, má v sobě italskou eleganci. Není nápadná, ale ani tuctová.

katerinka 22.01.09 19:18

D od Sopraniho se mi celkem líbila,očichala jsem ji několikrát ve Fannu v Šestce, chvíli jsem byla i nalomená ke koupi, nakonec jsem odolala.

Albeni 22.01.09 16:41

1 Million vypadá jako zlatá cihla. Možná to byl záměr.

Širín 22.01.09 16:36

Konečně nová recenze!
Lacoste už na pohled vypadá hrozně.
1 Million půjdu vyzkoušet, díky!

Přidat komentář

Nejčtenější