Mandarina Duck: Mandarina Duck

Zajímavá, převážně ovocná (inu, mandarinková), ne však přehnaně kyselá vůně, na papíře se znatelnými podtóny jakoby zeleného čaje nebo čerstvě posekané trávy. Velmi svěží, lehká, jako dělaná na léto. Bohužel mi přišla trochu umělá, jako by to nebyl čerstvý mandarinkový džus, ale spíš synteticky obarvená limonáda.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Viera 18.03.11 22:25

Mne sa páči, je svieža, ale trošku aj korenistá, ale nie umelá a celkom dobre aj drží. Je naozaj zaujímavá.

katheriin 15.09.10 20:33

Zajímavá vůně se zajímavým názvem :). Je trošku sladší. Na druhou stranu vydrží docela dlouho. Voní mi!

Garfield 27.07.10 15:04

Zajímavá a neprofláklá vůně. Na začátku je skutečně závan bergamotu, ale hned se objevuje jemná vůně jasmínu a frézie,která se časem rozloží do krásné mateřídoušky. Jako když v létě na horách sušíte venku povlečení, večer si do něj lehnete a cítíte slunce, vítr a u okna visí plátěný pytlíček se sušenou mateřídouškou.Tohle je taková neprávem opomíjená Popelka mezi vůněmi.

Arome Smilla 19.07.10 10:11

desnej umelej smrad. i do posilovny je to protivny.

Svatka 11.02.10 19:03

Tak jsem ji konečně okusila v Ruby. Začátek: příměs terpentýnu. Pak byla hezky svěží, bylinná, jasmín jsem nevyčuchala, spíš ten bergamot a zelený čaj se špetičkou terpentýnou v pozadí - což bylo šmrncovní, (mateřídoušku jsem moc neodhalila),ale měla jsem zmrzlý nos a courala po městě, takže lehce zkreslený dojem), ale po vou hodinách mi zůstal jen ten teprpentýn a okena.

viky 17.04.09 06:34

Docela pěkná, neprofláknutá svěženka. Používá ji jedna 60letá známá a příjemně ji omlazuje.

Arome Péťka 22.02.09 20:44

Podle mně rozhodně uměle nepůsobí, jsem s ní moc spokojená a reakce okolí jsou taky pozitivní. Myslím si, že se hodí spíš k tmavším výraznějším typům, na světlé blonďaté kamarádce to nebylo ono.

Bipina 18.06.08 22:40

…na ruce umělá hmota..nic pro mě

Mitzi 30.05.08 22:47

Fakt nevím, jak voní zimolez, ale přesně tak jako Zdenka i já cítím v tom „seně“ mateřídoušku! A tu mám hodně ráda :-)

Mitzi 30.05.08 22:44

Souhlasím se Zdenkou - první dojem je hlavně pokosená tráva. Po chvilence frézie, ale je velmi decentní, ne silná. Jasmín nebo spíš jasmínový čaj je taky hodně příjemný, ale v kombinaci s gardenií už to není „svěží vůně pro každého“, ale je trochu odvážnější. Určitě bych ji mohla nosit, i když by asi nepatřila k mým favoritkám. Na kůži mi připdá trochu „umělá“, to bude jistě tou gardenií. Flakon je krásně jednoduchý.

Zdenka 29.04.08 13:44

Na papírku mi připadala jako vůně prosluněné a prohřáté letní horské stráně, kde se krčí mateřídouška a pupava, a taky jsem v ní cítila slaměnky a pokosenou usušenou trávu, i nějaký ten čaj je tam malinko znatelný. Nevím jaká by byla na kůži (jestli bych chtěla takto vonět a jestli není umělá), ale na papírku celkem ujde.

anonymní 24.08.07 22:49

Mandarina duck znamená čínská kachna, s mandarinkami to nemá pranic společného, vůně není ani ovocná, je příjemná, lehká, pro běžné nošení.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější