MiniRecenze: Ženou se železnou maskou pro dávku hydratace. Bude to fungovat?

Mary Kay jsem poznala před pár lety. Nejdříve jsem si myslela, že to je další katalogová značka a danému efektu a kvalitě kosmetiky jsem tolik nevěřila. Potvrdila se v případě pleťové masky Botanical Effects moje nedůvěra?

Maska na normální a mastnou pleť Botanical Effects má velmi hutnou konzistenci. Díky tomu se snadno nanáší na pleť a stačí k tomu použít jen vaše ruce. Nestéká a drží tam, kde má. S vůní je to o poznání slabší… Úbytek parfemace však vítám v tom, že nemusím 15 minut čichat aromatické složky a poté zažehnávat bolesti hlavy.

Po nanesení maska ztuhne a vytvoří na obličeji nepropustnou a tvrdou krustu. Zalézá tak do pórů a stahuje je. Pokud se v té chvíli budete koukat na komedii, doporučuji přepnout na horor, protože mimika na obličeji pod náporem smíchu občas zabolí.

Ženou se železnou maskou budete jen na chvíli. Maska se klasicky smývá vlažnou vodou. Už při omytí jsem cítila vyšší hydratační účinky, což mě potěšilo. Bojuji s nedokonalostmi, proto používám více kosmetiky na problematickou pleť. Bohužel mě poté trápí vysušenost a beru všemi deseti aspoň kapku hydratace. Tato maska dokázala skloubit dva rozdílné účinky do jednoho a já ji moc ráda zařadila na svoji kosmetickou poličku.

Máte zkušenost? Napište svou recenzi masku na Arome.cz »

Péče o mastnou pleť se sklonem k dehydrataci je náročná.Péče o mastnou pleť se sklonem k dehydrataci je náročná.

Autor: Dominika

Dominika je rtěnkový maniak, doma má už přes dvacet odstínů. Baví ji experimenty v líčení a nebojí se extravagance. I v kosmetice přeci platí: „Žiješ jen jednou!“.

Váš příspěvek

Nejčtenější