Masakï Matsushïma: Mintea

Název této vůně od japonského návrháře napovídá, o co asi půjde - mint je máta, tea čaj. A kdyby vám snad nenapověděl název, složení už nikoho na pochybách nenechá - citron, okurky, meloun, bambus, lotos, samé atributy do zelena laděné, čiré, vodní svěženky. Mintea přesně takový je - zelená svěží vodička, která moc dlouho nevydrží a zároveň v ní není nic otravného, takže na léto jako dělaná. Vůni si představte jako směs uvařeného zeleného čaje, suchých čajových lístků, sušených bylin, okurkové šťávy a malé špetky máty. Zpočátku je hodně patrný ještě citron (a Mintea se podobá Green Tea od Elizabeth Arden). Doporučuji na léto a používat jako osvěžující deodorant.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Pavla 14.08.11 15:19

Rozhodně je to vůně, která není obvyklá. Očichávala jsem ji asi rok než jsem si ji pořídila a mám dobrý pocit, že je taková zvláštní a čajová.

delfin32 16.06.09 11:50

Rozhodně souhlasím s tím, že vůně není tuctová! Bohužel pro mne není ani osvěžující a naopak - OMLOUVÁM SE - po rozležení smrdí jako spocený neumytý chlap. Rozhodně nedoporučuji nákup naslepo!

Garfield 02.12.07 23:44

Nevím proč je v názvu řeč o mátě, když v samotné vůni není po mátě ani stopa:( Je cítit naprosto přesně jako obyčejný černý čaj s citrónem a má hodně chabou výdrž.

EEEVE 04.10.07 14:43

Popis sedí, je to příjemná vůně, vůbec není tuctová…milovnicím svěžích vůní určitě doporučuji, bohužel vůně nevydrží dlouho.

Zdenka 19.09.07 09:13

Popis je přesný. Příjemná, zelená, osvěžující vůňka, v jednu chvíli podobná Green Tea. Na osvěžení ve velkém horku ideální.


Reklama


Reklama

Nejčtenější