Jemné metalické líčení: Jediný třpytivý makeup, se kterým můžete i do práce

Patříte mezi milovnice třpytek, ale nemůžete si dovolit nosit do práce příliš výrazné líčení? Sáhněte po metalických očních stínech. Blýskají se různými odlesky a vypadají na očích naprosto úchvatně. Přírodní barvy oko rozjasní a nebudou působit příliš nápadně. Sáhněte po světle zlaté, bronzové nebo velice oblíbeném „cooper“ odstínu.

Správný základ

Aby konečný výsledek působil jemně, použijte na vystínování očí nejdříve matný stín v neutrální světle hnědé barvě. Takový odstín je ideální jako základ pro jakékoliv líčení, zejména v případě, pokud chcete kombinovat více barev. Stínování bude snazší a ve výsledku velmi přirozené. Aby stíny lépe „držely“, sáhněte po podkladové bázi nebo korektoru. Následně naneste na celé pohyblivé víčko metalický stín. Snažte se o to, aby se stín nedostal přes záhyb oka.

Pohrajte si s barvami

Hezky působí kombinace více odstínů. Ke zlaté na víčku přidejte například metalickou růžovou. Stín můžete nanést pouze do vnitřního koutku nebo jej aplikovat i pod spodní řasy. Nezapomeňte stále zůstat u hodně světlých odstínů, které oko dokonale rozjasní. Pro zvýraznění a zvětšení očí se nebojte použít linku. Zvolte konzistenci, která vám nejvíce vyhovuje. Mezi nejvíce oblíbené patří gelová - rychle schne a skvěle drží.

Zvýrazněte řasy i obočí

Na řasy použijte kleštičky a poté aplikujte oblíbenou řasenkou. Nezapomeňte také na úpravu obočí, která je v tomto případě nezbytná. Pro dosažení dokonalého tvaru využijte stín. Na lehkou úpravu vám postačí barevná nebo bezbarvá řasenka na obočí.

Velkou předností světlých odstínů je, že se hodí pro jakoukoliv barvu očí. Metalické stíny v přírodních barvách působí decentně, ale přitom krásně rozjasní pohled.

Jemné líčení volte i na rty

Ať už se rozhodnete nosit metalické líčení do práce nebo na romantickou večeři, postačí k němu jen světlá tvářenka a rtěnka. Na večírek se můžete odvázat, tváře vykonturovat a rty zvýraznit trendy hnědou rtěnkou.

Rada na závěr: Experimentujte

Metalického vzhledu u méně lesklých očních stínů docílíte jednoduše tak, že na ně naneste rozjasňovač v neutrální, světlé barvě. Z modré ve vteřině vytvoříte metalickou modrou, z hnědé krásně bronzovou. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet něco nového.

Použité produkty

  • Estyle metallic chic, 04 + 05
  • Krémové perleťové oční stíny Giordani Gold
  • Metalická vysouvací tužka na oči The One
  • Gelové linky Maybelline Eyeliner Lasting Drama
  • Bronzer na konturování Rimmel Natural
  • Rtěnka Nars Audacious Vanessa

Autor: Ema

.
Váš příspěvek
Kjitka 5.10.17 21:40

proč se články jen jinak pojmenují a jsou tam stejné nesmysly??

Oční linky krok za krokem: Kočičí oči i pro věčné začátečnice
to šílené obočí… :pudl: :pudl: :pudl:

Ingrid 5.10.17 16:41

Mne tedy tohle nezajímá a nemám nic proti upravenému obočí,ale tahle vlna různých stínú,gelů a barev na obočí,kdy výsledek je velmi tristní,se mi opravdu nelíbí.Vždy si ihned všimnu té barevné masy na obočí a dál nevidím nic,nevnímám ostatní úpravu obličeje ani tvář samotnou,vypadá to nepřirozeně a nejsem schopná tenhle trend nějak pobrat.

Arome renet 5.10.17 13:21

Kde jsou ty kosmetikou posedlé členky webu, které to zajímá?

Hanka H 4.10.17 22:47

He he he - takhle nějak by byl býval vypadal Brežněv, kdyby si obočí trochu vytrhal :lol:

Kjitka 4.10.17 22:33

@Danilejka děs běs…

Danilejka 4.10.17 20:49

Oči má sice slečna hezké, ale co to obočí? Takové snad nosil před pětadvaceti lety Rumburak ;-)

hafik 4.10.17 20:22

Ach jo, už zase líčení :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Přidat komentář

Nejčtenější