Zkažená vajíčka na bílé zuby? Ne, díky!

Bělicí prášek na zuby dokázal, že kosmetické testování je někdy opravdu těžká řehole.

* Prášek Teeth Whitening v testování opravdu neuspěl.

Na černý prášek Teeth Whitening jsem se vrhla s nadšením, že konečně existuje nějaká přírodní bělicí kosmetika. Předem jsem počítala s horší manipulací – přece jen nejde o pastu, kterou snadno vymáčknete na kartáček, ale o černý pudr z aktivního černého uhlí. Struktura prášku je velmi jemná, neobsahuje žádná zrnka, která by drhla o sklovinu. Prášek tedy jen naberete na navlhčený kartáček a bez tlačení čistíte zuby, pak vypláchnete vodou.

Výhody však končí ve chvíli, kdy kartáček dáte do pusy. Přítelovi chuť připomínala zkažená vajíčka, já při čištění vzpomínala na svůj léčebný pobyt ve Františkových Lázních, kde je kolem pramenů cítit síra.

Podivné aroma se bohužel linulo celou naší koupelnou. Dokonce jsme doma pátrali, jestli se ten podivný puch line z pračky nebo odpadů… nakonec byl viníkem bělicí prášek.

Trénovala jsem se v zádrži dechu, ale sírová pachuť chtě nechtě vydržela v puse. Po každém mém bělicím pokusu jsem ji vyplachovala ústní vodou jak zběsilá. Hodně jsem se přemlouvala, abych prášek opakovaně použila – celkem jsem udělala neskutečných 10 čištění, víc jsem zkrátka nedala.

Verdikt

Je mi jasné, že přírodní kosmetika potřebuje delší působení, než jsou vidět výsledky, a mé testování netrvalo ani měsíc. Jemný rozdíl na odstínu zubů podle mého názoru byl vidět… jen nedokážu posoudit, jestli náhodou nechlácholím sama sebe, když jsem absolvovala tuto černou bělicí kúru.

Pokud se ještě někdy pustím do přírodního bělení zubů, vsadím na jahody nebo kokosový olej.

Cena: okolo 180,– za 30g balení

Máte s bělicím práškem Teeth Whitening zkušenost? Napište ji do recenzí na Arome »

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Váš příspěvek
Pepinas 03.02.19 09:09

my ho doma máme,voní tak nějak přírodně,ale nic katastrofického:grin:

Admin Arome.cz 18.01.19 08:41

@Blindmouse Děkujeme za upozornění, chybku jsme opravili :kytka:

Blindmouse 18.01.19 00:26

Františkovy Lázně. Velké L.

Nejčtenější