MiniRecenze: Paletka korektorů na karneval?

Vkládala jsem naděje do čtyřbarevné korektorské paletky od Dermacolu. Bohužel jsem dopadla spíš jako klaun.

Rozjasňovač, tělový, žlutý a zelený – paletka korektorů Dermacol.Rozjasňovač, tělový, žlutý a zelený – paletka korektorů Dermacol.

Nevyvážený výkon

Nejvíc jsem se těšila na zelený korektor, který neutralizuje červené flíčky a pupínky. K tomuto aktu sice po natření došlo, jenže zelenou se mi nikdy nepovedlo rozetřít do ztracena, natož ji zakrýt make-upem či tělovým korektorem ze stejné paletky.

O moc lépe si nevedl ani žlutý korektor, který se používá na zakrytí fialových kruhů pod očima. I tady jsem bojovala se zapracováním, jinak korektor působil jako maska. Na oční okolí mi navíc přišel příliš hutný.

Stříbrný rozjasňovač byl pro mě úplně šlápnutím vedle. Dá se použít leda místo očních stínů, když se chcete blýskat na všechny strany. Na obličej mi připadá nepřirozený.

Nakonec nejvíc uspěl klasický béžový korektor, který obstojně posloužil. Krémová konzistence mi tady nevadila, nejspíš díky tělovému odstínu, na kterém nic nezkazíte.

Verdikt

Pro úplnost dodám, že přiložený štěteček s houbičkou jsem rovnou nahradila prsty a vlastním menším štětcem. Barvy korektorů se totiž spíš držely houbiček, než že by se vpily do pleti.

Korektorská paletka Dermacolu měla na mém obličeji tendenci mastit a tím pádem šla dolů z obličeje raz dva. Možná že na sušší pleti vydrží déle. Zahladit stopy puberty i nespavosti se u mě nepovedlo tak, jak jsem čekala.

Cena: 169,–

Jakou máte zkušenost s korektorem? Napište svou recenzi na Arome.cz »

Korektorská paletka od Dermacolu vypadala nadějně, ale zklamala...Korektorská paletka od Dermacolu vypadala nadějně, ale zklamala…

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Váš příspěvek

Nejčtenější