Recenze ekologického sprcháče Feel Eco: Potěšil výsledkem, zklamal vůní

Otestovala jsem sprchový gel od české ekologické značky Feel Eco. Zvládne mýt, pěnit a vonět zároveň?

* FeelEco spojuje příjemné sprchování s šetrností k tělu i přírodě.

Poslední dobou jsem po sprchování jako sušenka, tak jsem byla zvědavá, jak s mojí kůží zahýbe sprchový gel Granátové jablko od Feel Eco. Pokud dáváte přednost přírodním výrobkům, sháníte do koupelny biologicky odbouratelnou kosmetiku nebo potřebujete šetrné přípravky na svůj atopický ekzém, tak u této české značky zbystřete.

Verdikt: Šetrnost za jedna, vůně za tři

Můj ekzém na rukou by se pochopitelně nejraději obešel bez jakéhokoliv namáčení, Feel Eco ho každopádně nijak zvlášť nerozdráždilo (sklon k drbání nebyl o nic větší než obvykle). Testovaný přírodní sprchový gel má podle mě obří výhodu: na rozdíl od mnoha svých eko-kolegů jemně pění! Nečekejte koule jako z bublifuku: malé bubliny vám poslouží jako slabý důkazní materiál, že se opravdu myjete. :) Smývání gelu z těla hodnotím na jedničku, zároveň mám pocit, že nepřicházím o přirozenou ochrannou vrstvu kůže. Po zhruba dvoutýdenním používání jsem si také všimla, že se pokožka nevysušuje tolik jako s jinými sprcháči.

Granátové jablko ale budete hledat po čuchu marně. I tak se mi však líbilo ono nevtíravé aroma, které připomíná spíš nějaký druh citrusu (žádná záchodová limetková bomba!). O finální úspěch sprchového gelu se ale hned ze začátku postarala moje polovička. Když v posteli poznamenala, že krásně voním, bylo rozhodnuto, že granátovému jablku dám šanci ještě mnohokrát.

Cena: 106 Kč za 300 ml (Feel Eco koupíte ve zdravých výživách nebo drogeriích DM)

Další přírodní sprchové gely

A co vy, hledáte přírodní sprchový gel, nebo dáváte přednost tuhému přírodnímu mýdlu?

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Doporučená kosmetika

Váš příspěvek

Nejčtenější