Ukrývá luxusní obal rtěnky i přepychový obsah?

Najít ideální odstín rtěnky, která bude vidět hned po prvním tahu a nebude rty vysušovat, bývá náročný úkol. Rtěnkovou misi jsem ale tentokrát splnila.

* Značka L’Oréal Paris je známá i díky rtěnkám.

S kamarádkou Zuzkou jsme se shodly na tom, že rtěnky L’Oréal Paris Color Riche Shine splňují (skoro) všechny naše požadavky. Mají syté barvy, rty hydratují a obě dvě jsme si našly svůj ideální odstín. Zatímco Zuzka se odvázala a sáhla po vínové, já se držela při zemi a zvolila jsem pro mě typickou jemnější barvičku.

Rtěnky mají lesklý finiš, což mi teď v chladném počasí nevadí. Rty mám často popraskané, takže bych s matnou rtěnkou vypadala spíš jako nepovedená halloweenská maska zlé ledové královny. Vypadá krásně 4 hodiny, pak je potřeba rty znovu přetáhnout… a počítejte s tím, že hrníček nezůstane bez obtisku.

Hydratace, nude odstín a pohodlnost jsou pro mě momentálně ideální kombinací. Třešničkou na dortu je i krásné balení.

Cena: 299,–

Rtěnky Color Riche Shine mají intenzivní barvu i lesk.Rtěnky Color Riche Shine mají intenzivní barvu i lesk.

Jaké rtěnky z drogérie máte rádi vy? Napište nám do komentářů.

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.