Recenze pěny Volume Lift: Tohle se L'Oréalu nepovedlo, objem nic moc, zato dost mastnoty

Vlasy nazdvižené až od kořínků? To sotva. Nadzdvižená jsem byla akorát já z marných pokusů o objem vlasů.

* Pěna, co mastí vlasy? Díky ne, dáváme volume doleva.

Volume Lift pěna pro nadzvižení u kořínků od L'Oréal Professionnel mě dost lákala – balení mě totiž navnadilo slibovaným používáním na suché i mokré vlasy. Měla jsem proto naději, že se po umytí postará o objem vlasů nebo že aspoň pozvedne vlasy, když už melou z posledního…

Verdikt: Zlatý suchý šampon

Co se týče konzistence, nečekejte žádnou nadýchanou šlehačku. I po pořádném protřepání dostanete ze spreje jen tekutější „koblížek“. Vadilo mi, že pěna na rukou lepila a vůně byla slabší a taková nahořklá, nikoliv jako klasické tužidlo na vlasy. Tyto nedokonalosti bych však ráda přehlídla, kdyby pěna opravdu nafoukla vlasy od kořínků. Bohužel jediné, čeho jsem se dočkala, byly zatížené a zmaštěné vlasy.

Pěnu na nadzdvižení od kořínků jsem testovala několikrát – na mokrých vlasech, které jsem nechala volně uschnout, poté když jsem je vysušila přes kartáč s fénem a také několikrát nasucho (jak po mytí vlasů, tak i druhý den poté). Ani v jednom případě jsem nezpozorovala zlepšení. Místo toho vypadaly vlasy od kořínků mastné, stejně tak působily i na dotek. Naděje, že bych mohla mít druhý den po umytí nadýchané vlasy, tedy úplně vzala za své. Myslím, že klasický
suchý šampon od Batiste zvládne víc parády a za méně peněz.

L'Oréal Professionnel bych v tomto případě nedoporučila. Zkoumala jsem ještě další jeho výrobky na podobné bázi a pokud jinak značce důvěřujete, zkuste spíš stylingovou pěnu pro objem od kořínků. Obal vypadá dost podobně, ale tužidlo mívá na internetu lepší hodnocení než tahle kořínková beznaděj.

Cena: 280 Kč za 250 ml

Další pěny na objem vlasů

Jaká kosmetika vám zabírá na objem vlasů?

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Doporučená kosmetika

Nejčtenější