MiniRecenze: Je blbost kupovat masku na rty?

Textilní masku na rty jsem ulovila v Sephoře a slibovala si, že na takové kosmetické vychytávce určitě najdu nějaké mouchy...

Jednorázové balení obsahuje spoustu gelu, takže maska je téměř tekutá. Chvíli mi trvalo, než jsem přišla na to, který papírek je ochranný a který je ona maska. Po sloupnutí a přilepení hned chytla a původně tekutý gel přestal téct. Žádné kapky mi z pusy nepadaly, mohla jsem v klidu sedět celou dobu. Sephora tak zajistila mně i spolubydlícícím 15 tichých minut.

Maska voní jemně po ovoci, přesto je celkem výrazná. Bohužel ji však nemůžete ignorovat kvůli nahořké chuti, která se dere na jazyk. Bobřík mlčení se však vyplatil. Žádné smývání nebylo třeba a i po čtvrt hodině jsem si pořád sahala na rty. Ještě teď (o několik dní později) vnímám, jak se pusa vyhladila, takže rtěnka drží o trochu lépe a bez šupinek.

Textilní maska ze Sephory mě nakonec pozitivně překvapila. Oproti domácímu peelingu z medu a cukru, který obvykle preferuju, je výrazně jemnější a trvalejší. Hydratovala, nedráždila rty ani okolí a ještě mi zbyla spousta gelu na příště. Takže moje kritika přijde holt jindy…

Cena: 70,–

Vyzkoušeli jste někdy tuhle masku na rty? Přidejte recenzi k textilní masce od Sephory

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Doporučená kosmetika