MiniRecenze: Je slavný korektor z drogérie opravdu tak super, jak se o něm říká?

Korektor Fit me! od Maybelline se na internetu pyšní samou chválou. Není to ale jen nafouknutá bublina? Zajímalo mě, jestli je tak skvělý i ve skutečnosti, a tak jsem pro něj skočila do drogérky.

Fit Me! má klasické balení s houbičkou. Mám raději korektory s jinými typy aplikátoru, přeci jen se tak přenáší méně bakterií, ale to je spíš věc osobní preference. Oceňuji výběr, v nabídce najdete dokonce odstín 05, který je velmi světlý a má jemný podtón do růžova.

Korektor je hodně lehký, takže jsem od něj zpočátku očekávala nízké krytí. Zdání klame, kryje hezky a na pleti nemáte nepříjemný pocit velké vrstvy, což je super. Působí velmi přirozeně a pokud ho zapudrujete, nezalézá do vrásek a vydrží 6 hodin, aniž by pleť a oční okolí vysušoval.

Určitě bych ho zařadila mezi top 3 korektory z drogérie, které jsem kdy vyzkoušela. Tady opravdu platí: za málo peněz hodně muziky.

Cena: 129,–

Máte zkušenosti s korektorem Fit Me!? Napište na něj recenzi a poraďte ostatním čtenářkám. Upřednostňujete jiný? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem, jaký korektor z drogérie vám vyhovuje.

zdroj www.ok-makeup.czzdroj www.ok-makeup.cz zdroj www.ok-makeup.czzdroj www.ok-makeup.cz

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.