Recenze make-upu Superstay od Maybelline: Vydrží krýt celý den?

Pumpička vypadá nenápadně, ale skrývá poklad pro problematickou pleť. Jaký je tekutý make-up Superstay od Maybelline?

* Je tekutý, je krycí a je parádní!

Moje pleť zažívá hormonálně rozbouřené období, takže BB krémy mohou klidně spát až do příštího léta. Sháněla jsem proto krycí make-up s klasickou zakázkou – abych mohla mezi lidi a nestala se ze mě maska. A protože o řadě Supersty se na Arome jen básní, zkusila jsem od Maybelline tuhle novinku.

Hodnocení: Maybelline Superstay make-up

S malým pumpičkovým balením se pracuje příjemně a hygienicky. Dávkování jde jedna báseň, podle síly stisku dostanete požadované množství make-upu. Do pórů nezalézá, jen je zamázne a zatají. Stejně tak si poradí s červenými skvrnami i vylezlým pupínkem. V zásadě dokázal nahradit i korektor pod oči.

Oceňuju, že mi make-up sjednotil pleť napříč zónami: vzal jedním vrzem mastnější čelo, smíšené tváře a vysušenou bradu. Popravdě si nevzpomínám na žádný jiný (navíc krycí) make-up, který by toto zvládl. A výdrž? No znáte to – jakmile je na deodorantu nebo líčení 24 hodin, víte, že je to kec. Tento make-up mi udržel tvář po běžný pracovní den a ještě vydržel až do večera. Dvanáct hodin dá bez hnutí a s přehledem.

Maybelline Superstay make-up podává supervýkon mezi běžně dostupnými krycími make-upy. Na vyloženě suchou pleť bych hledala víc hydratační péči, mně však v tuto chvíli velmi pomohl. A za takový výkon bych si klidně připlatila i víc, než za kolik ho v drogérce seženete. Jestli vám zrovna dochází make-up (nebo vaše nervy s problematickou pletí), fakt skočte pro Superstay.

Cena: 250 Kč za 30 ml

Doplňte si zásobičku o další kousky

A jaký make-up vydrží celý den vám? Napište nám do komentáře nebo rovnou ohodnoťte vrecenzích make-upů »

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Doporučená kosmetika

Váš příspěvek

Nejčtenější