Recenze Nivea Glow: Podkladová dvojka slibuje, že zvládne vše. BB krém hapruje

Opravdu bude fungovat podkladovka 2v1? A jak obstojí BB krém 5v1?

* Primerová dvojice Nivea Glow se vymyká obvyklé dekorativce od této značky.

Řada Nivea Glow přinesla dva nové kousky, kterým se jen těžko odolává, když jste ulítlí na růžové obaly. K vyzkoušení láká i nízká cena a jistá skepse, jestli kosmetika slibující vícero zázraků najednou opravdu funguje.

Podkladová báze a krém 2v1

Vypadá jako klasický krém, přitom spíš odpovídá klasické podkladové bázi. Nečekejte obvyklou hutnou Nivea vůni, tento beauty primer má lehčí a květinovější aroma a než jsme zvyklí u klasiky. Mandlový olejíček ho zjemňuje, obsažený měsíček příliš necítím.

Nivea podkladovka 2v1 opravdu sjednotí pleť a připraví ji na nanesení make-upu. Póry zatáhl, aniž bych měla nepříjemný pocit. Jako samotný pleťový krém bych ji popravdě nepoužívala, na to mi připadá příliš kluzká. Také myslím, že v létě by obstála lépe než na podzim, kdy si pleť žádá více výživy.

Cena: 139 Kč za 50 ml

BB krém 5v1

BB krémy mají své fanoušky i zatracovače. Ani tento kousek nebude výjimka. Nivea už má delší dobu v nabídce BB krém pro bezchybný vzhled pleti – ve srovnání s ním Nivea Glow trochu méně kryje, ale bude lepší pro mladou mastnou pleť.

BB Nivea Glow sjednotí pleť, příjemně voní a spolu s předchozím krémem tvoří fajn dvojku. Zkuste je během svých lepších pleťových dní. Na krytí pigmentových skvrn nebo pupínků jsou krátcí.

Cena: 129 Kč za 50 ml

Co vy? Máte nějaký vyzkoušený podkladový/BB krém?

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Doporučená kosmetika

Nejčtenější