MiniRecenze: Přelomový balzám na vlasy, nebo marketingový tah?

Pantene láká na objemné a zdravé vlasy. No kdo by je nechtěl, že? Jenže v tomto případě se jedná spíš o reklamní trik, protože jsem luxusní hřívu opravdu nezískala.

Jedno se musí Pantene nechat, nápad je to skvělý. Výživná péče v odlehčené textuře by byla pro jemné vlasy zázrak. Když jsem tedy balzám Pantene Pro-V Intensive Repair viděla, s nadšením jsem po něm skočila.

Balzámu se k mému překvapení dává dost, pěny má být v množství o velikosti dlaně. Struktura je hutná, takže jsem se před použitím bála zatížení.

Pěnu jsem nechala působit stejně dlouho, jako jiné balzámy, ale žádný výsledek jsem neviděla. Zkoušela jsem zvýšit i množství a délku působení, bez efektu. I přes to, že mám značku Pantene ráda a jejich kosmetika mi z 99 % vyhovuje, pěny mi nesedly. Lehký balzám nepomohl s rozčesáváním, nedodal lesk ani slibovanou výživu. Kdybych použila jen šampon, výsledek by byl stejný.

Cena: cca 70,–

Pantene Pro-V Repair pěnový balzám na vlasy.Pantene Pro-V Repair pěnový balzám na vlasy.

Zkoušeli jste balzámy v pěně? Co na tento trend říkáte?

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.

Váš příspěvek
Charmedka92 1.11.18 20:40

Pěnové balzámy mi bohužel nesedí. Musím použít obrovské množství, aby to alespoň něco málo udělalo a i tak to není žádný zázrak.

Nejčtenější