MiniRecenze: Jahodové osvěžení se nekonalo

Pleťové masky se staly nedílnou součástí mého pondělního rituálu. Vždy po víkendu je potřeba pleť trochu osvěžit, vyčistit a hydratovat. Jak to zvládly plátky jahod od Kocostar?

Plátková jahodová maska je určená na unavenou pleť, kterou má osvěžit a rozzářit. A tak jsem se odlíčila a naskládala na obličej textilní plátky ve tvaru jahod. Nechala jsem působit asi 20 minut, poté jsem je sundala. Masku lze použít i na krk, dekolt nebo tělo. To je sice hezké, ale žádné osvěžení se bohužel nekonalo.

Už při aplikaci mi vadilo, že 12 kousků jahod nepokryje celý obličej. I když jsem rozetřela sérum, ve kterém byly plátky namočené, i tam, kam mi maska nevystačila, neměla jsem pocit, že by plnilo svou funkci. Známky únavy nezmizely a projasnění pleti se nedostavilo.

Pokožku jsem měla ulepenou, takže jsem si ji musela pečlivě očistit. Maska během aplikace rychle vyschla a začala odpadávat. Nakonec můžu ocenit jen příjemnou vůni jahod, která mě provázela celým „maskovacím rituálem“.

Cena: cca 109,– za 20 ml (12 plátků)

Máte rády textilní masky na obličej?

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Váš příspěvek
Beautygabu 6.12.18 11:16

Mně masky přijdou celkem fajn, ale ta ulepená pleť po použití mi teda taky vadí :-?

Nejčtenější