Test nové značky: Je Nature Box opravdu to nejlepší pro naše vlasy?

Nová značka Nature Box má přinášet to nejlepší z přírody pro vlasy a pokožku. Vyzkoušely jsme kokosový šampon a kondicionér, abychom poznali, jak to s těmi slibovanými účinky doopravdy je.

* Šampon a kondicionér z přírodní kokosové řady Nature box.

Nature Box šampon na vlasy Coconut Oil

Šampon je vyroben výhradně z přírodních látek a neobsahuje parabeny, silikony, sulfáty a umělá barviva. Naopak obsahuje 100% kokosový olej, díky kterému by měl vlasy hydratovat a dodat jim potřebnou svěžest.

Upřímně, čekala jsem hodně, už jen podle vůně, která se mi hned zamlouvala. Jakmile jsem ale šampon použila, byla jsem zklamaná. Najednou jsem necítila příjemné přírodní kokosové aroma, ale naopak spíš divný, pro kokos až nepřirozený pach. Šampon sice dost pění, takže vlasy dobře umyje, žádné zázračné účinky jsem ale bohužel nezaznamenala. Dokonce ani stejně dobré vlastnosti šamponů, které nabízí o třídu levnější značky. Vůně na vlasech vůbec nevydrží, což je ale v tomto případ vlastně plus.

Cena: cca 129,–

Nature Box kondicionér Coconut Oil


I kondicionér je tvořen přírodními látkami, neobsahuje parabeny, silikony, sulfáty a umělá barviva, je vhodný pro vegany. Jeho vůni tvoří kokos, jablko, anýz a meloun. Vlasy má hydratovat a vyživovat.

Můj poznatek je takový, že je kondicionér dost řídký, takže na vlasech nedrží tak dobře, jak bych si představovala. Když ho necháte chvíli působit, z vlasů stéká nebo odkapává. Co mě na něm ale mrzí úplně nejvíc, vlasy jsou po jeho použití celkem suché.

Cena: cca 129,–

Znáte vlasovou péči od značky Nature Box? Co na ni říkáte?

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Témata článku

Nejčtenější