Ohnutá řasenka Unlimited: Vážně je taková pecka?

Řasenka od L'Oréal Paris slibovala dechberoucí pročesané řasy plné objemu. Nejvíc zaujme kartáčkem, který můžete ohnout a pohodlněji se nalíčit. Jak uspěla v mém testování?

* Řasenka Unlimited má netradiční kartáček.

L'Oréal Paris neskromně slibuje, že se můžete těšit na řasy prodloužené, zvýrazněné, oddělené, natočené a plné objemu. Jsem si jistá, že k testování všechny přesvědčil hlavně ohýbatelný kartáček. Když z něj odstraníte malou plastovou pojistku, ohnete ho a pohodlněji se nalíčíte. Jinak se dá používat úplně normálně jako u každé jiné řasenky.

Řasenku Unlimited jsem dostala na testování, aniž bych blíž zkoumala obal. Na ohýbání kartáčku jsem narazila úplně náhodou asi při čtvrtém líčení, když mi pojistka samovolně ustřelila.

Ulepené poprvé

Na první pohled se mi zalíbila černočerná čerň, kterou u řasenek vyhledávám. Prostě žádná barevná slabota. Z prvního nanesení jsem ale měla smíšené pocity. Jsem zvyklá si nanášet řasenku pohybem do písmene Zet, a to opakovaně. Řasenka Unlimited se chlubila pročesáním a oddělením řas, takže jsem se začala líčit tímto klasickým způsobem, aniž bych si kartáček dostatečně prohlédla.

Ten byl obalený takovým množstvím maskary, že se mi po dvou tazích řasy slepily do pavoučích noh. Ani vatovou tyčinkou jsem je nedokázala oddělit, takže jsem se musela odlíčit a začít znovu. Jeden tah prostě stačil, víc ani ťuk.

Kartáček jsem tedy důkladně očistila kapesníčkem a namočila znovu. Řasy pak vypadaly luxusně – pořádně černě a natočeně.

Kartáček můžete ohnout, což oceníte zejména při líčení na špatném světle. Foto: AEstyle svět na Arome.czKartáček můžete ohnout, což oceníte zejména při líčení na špatném světle. Foto: AEstyle svět na Arome.cz

Verdikt: Super, když čistíte kartáček

Mám řasenky od L'Oréal Paris ráda, proto jsem této dost fandila. Jakmile jsem se s ní naučila pracovat, oblíbila jsem si ji a teď jinou nepoužívám. Akorát jednou za týden kartáček vyčistím, aby se v něm nedržel přebytek maskary. Rozdíl v líčení s ohnutým nebo neohnutým kartáčkem příliš nevidím, tato vychytávka mi občas pomáhá se pohodlněji nalíčit na cestách, když je kolem špatné světlo.

Unlimited bych jen nedoporučila ženám, které si pročesávají řasy do aleluja – na to prostě stavěná není.

Cena: 255 Kč

Další hodnocení řasenky Unlimited od L'Oréal Paris »

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější