Morgan de Toi: Sweet Paradise

Květinově ovocná vůně, v níž je nejvýraznější svěží květina - měla jsem dojem, že je to frézie, ale složení nic takového neuvádí. Takže něco podobného frézii :) Ovoce je méně, vůně není přehnaně ovocně sladká. Bude se líbit milovníkům frézií, pivoněk a podobných květin. Jako jednoduchá svěží květinovka na jaro a na léto není špatná, i když nutno podotknout, že na mě působila jednoduše až moc - chvílemi jsem z ní měla poněkud drogerkový dojem. Naštěstí to reflektuje i cena - 35 ml balení koupíte kolem 600 Kč a to je tak akorát množství, po kterém vás Sweet Paradise nejspíš omrzí.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Myskamauska 19.08.11 08:25

Mě osobně se zdá,že za 35ml dát 600kč v případě této vůně,je docela dost,není ničím výjímená a mě rovněž voní jako nějaká drogerovka.

Evajsek 22.06.11 21:44

Tak já objednávala naslepo za suprovou cenu(takže téměř grátis:-) ) a musím říct, že mě příjemně překvapila. Taky jsem na žádnou vůni dlouho neměla tolik pozitivních reakcí od okolí, i když tedy,pravda, především mladších žen:-)Používám výhradně v parných dnech na oblečení a výdrž má opravdu slušnou.

lenie 17.05.11 16:44

náhodou vydrží hodně, asi záleží jak na kom.Já ji mám už 2 rok a neměnila bych, některé Escady mi naopak nevoní vůbec jsou dráždivé a bolí z nich hlava :( Sweet paradise je svěží, lehká a příjemná jak ráno po nastříkání tak večer a pořád voní :) tím, že vůni máte na sobě celý den ji sama už tolik nevnímáte, čichové buňky si na už zvykli
ale okolí ji cítí :)
jinak souhlasím hodí se spíše na mladé holky

nine 24.04.09 16:32

nic nevnucuje a nevoní „draze“. To beru jako plus. Lichi je tam příjemný. Není ani tak sladká jak by mi název evokoval

emily 11.03.08 11:54

Podla mna nie je taka hrozna, aj ked je pravda, ze by sa aj v drogerii mohla predavat, kedze jej vydrz je slabunka. Na leto je dobra, suhlasim s vetou v recenzii, ze 35 ml balenie je akurat, potom uz omrzi.

eva 10.03.08 13:38

Podle mého názoru je autorka tentokrát příliš velkorysá a shovívavá. Pro mne představuje Morgan de Toi vůně patřící do drogerie a především bych jako cílovou skupinu viděla náctilé, rozhodně ne vyšší věkové kategorie. Vůně sladké, bez nápadu a bez výdrže: to se dá říct jak o Sweet Paradise, tak o Love Toi, ceny jsou vzhledem ke kvalitě pořád ještě přemrštěné :o Už i Escada se jeví nepoměrně kvalitnější, a tam jak známo se v novinkách příliš nápady také nehýří, ale ve srovnání s Morgan de Toi je i Escada vyšší třída.

Přidat komentář

Nejčtenější