Moschino: Cheap and Chic

Velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá květinová vůně. Styl „jen jsem se umyla a namazala Niveou, nic víc“. Cheap and Chic je toaletní voda a z papírku se zdá, že výdrž tomu bude odpovídat (tj. nebude to na celý den).

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
Merkur_CZ 6.10.13 15:30

Ano líbí, přestože to není priorita mého výběru parfému, ale potěší to. :) Je dobré si umět vybrat na sebe ten správný parfém, cítit se v něm jako ve své vlastní kůži. Někdy lehce, sladši, roztomile, vzrušivě.. Umět jej nosit.

Merkur_CZ 6.10.13 15:26

Je to tak. Měla jsem EdT a byla jsem s ní nadmíru spokojená. Na léto opravdu není, ale je to svá originální vůně, která se buď líbí nebo ne. Např. Cheap and Chic je pro mne mnohem osobitější, krásnější vůně, než třeba od Chanelu Coco Mademoiselle. Já s davem nikdy moc nešla, myšleno s výběrem vůní a právě Coco Mademoiselle patřila mezi vůně, které mne rychle přestaly bavit. Taková ta „rychlokvažka.“ Cheap and Chic je také jediná z vůní této značky, které bych mohla opakovaně.

Aanomis 15.7.12 21:39

Já byla na tuhle vůní zvědavá. Dle recenzi je rozporuplna bud absolutně adorovana nebo zatracovana. Po obdrženi miniatury -mohu konstatovat je to vůně zvláštní a svá. Určitě jsem necekala svezenku ale spise kremovou vůní - to ona je ale - Pozor nesmí se to sni prehnat. Je to Velky držák a po jemnem rozvoneni musim rict ze je úžasná. Zatim jsem podobnou vůní v okolí necitila. Je zvláštně těžce sladsi po rozvoneni do hodně koncentrované nivey ale není tam zadny Ton, který by vadil.. Vonela cely den a já chvílemi cítila sladsi květiny a chvílemi neutrální krém… Skoro taková moschinovska orientalka.....Bude myslím patřit k mým stalicim i když na denní nošení v parnu bych asi nedoporucila a když, tak jen 1 strikunuti…

Hela 12.12.10 18:04

Krém Nivea nepřipomíná vůbec, vždyť to je jiná vůně. Spíš hydratační Dove. Krémová a masťová ale je. Výdrž je mizerná, musím mít nos zabořený v kůži, jinak nic necítím.

Margo 19.10.10 18:43

Ale fúůúůúj

Ariana 19.10.10 18:41

Moschino nemusím a ani Cheap and Chic není výjimkou. Bez nápadu a elegance. A jistou dávku nepříjemné štiplavosti v ní také cítím. Pro mě rozhodně ne.

Incognita 3.3.10 16:36

Indulona, lehce rozložená.

Eva_nem 29.7.09 16:26

Souhlasím s Kamilou, cítím hlavně heřmánek, první dvě hodiny jsem si připadala jako naložená v heřmánkovém čaji:) Vůně je hodně krémová, ale přímo niveu necítím. Teď ji mám na ruce tak třetí hodinu a stále ještě je ok, jen heřmánek už není tak výrazný. Venku je hic, bála jsem se, že mě bude otravovat nějaká krémová umatlanost, ale nestalo se:) Moje favoritka to ale asi nebude, je v ní něco štiplavého, co mi trochu vadí.

římanka 29.7.09 15:50

absolutně v ni Niveu ani krém necítím. A to bych si tak parfém vonící po Nivee přála:-0

dracatko 14.5.09 18:27

Nejprve jsem cítila k tomu krému i trochu tabáku, ten se pak změnil na kytičkový podtón k hlavnímu Nivea proudu… Moc krásná vůně, tipuju že by se mohla líbit i chlapům.

viky 25.3.09 22:20

Snažila jsem se z ní vyčuchat Niveu, ale vyšlo mi z toho zatuchlé mýdlo. Možná za to může jen zatuchlý tester (zkoušela jsem to v parfumerce, kam vlezou 3 lidi za den). Zkusím jí dát ještě šanci někde jinde, protože Niveu miluju.

Arome Aknel 19.9.08 01:10

Já ji měla několikrát a byla jsem s ní spokojená je jemná a i okolí mi ji vždy pochválilo…

Ellisie 16.9.08 09:53

Tuto vůni jsem zkoušela v parfumérce a Niveu v ní necítím. Spíše puch nějakého starého zatuchlého krému.Nic pro mě:-(

Amy 24.7.08 22:45

I této vůni dávám 1. Nějak mě Moschino zaujal, mám doma Funny a drží super celý den. Tahle vůně je opravdu čistá jako Nivea a to se mi právě na ní líbí. Člověk si jen tak trošku voní, připadá si pořád jako po sprše. Mě to vyhovuje. Zvlášť přes den v kanceláři. Jsme tam 3 a kdyby každá voněla vůní typu Opium, tak nevím, kam bych se schovala :)

anonymní 19.7.08 15:24

Málo vydrží a vlastně ji vůbec necítím:-(…Jen takovou skoro vůni

klubko 22.2.08 10:49

Tuto vůni miluje moje mladší sestra. Já bych ji nenosila, ale jí moc sluší :-)

Ingrid 29.12.07 13:58

Na www.Cosmo je podrobnější složení a v srdci vůně je uvedená fialka a ta u mne spolehlivě v téhle vůni válcuje všecko ostatní,prostě fialková vůně a pozadí jsou i ostatní kytičky.

kamila 24.11.07 20:19

Já jsem si připadala jako politá heřmánkovým čajem šmajchnutým tělovým mlékem. Vůně čistoty je asi nejpříznačnější.Výdrž ovšem nulová, takže milé dámy, za ty prachy radějc' něco víc nóbl…

novlen 12.8.07 15:40

Nemohu si pomoci, ale toto je jedna z nejhorších vůní, které jsem kdy vyzkoušela - je podivně mýdlová, nic zásadního o nositelce nevypovídá a navíc (aspoň na mně) strašně rychle vyprchá.

Tatiana 29.7.07 12:33

ja som ich už mala niekoľko,ale tá posledná cíila aj niečím iným,neviem to definovať,ako tie predtým,ale spokojná som
Noa nemá asi u mna konkurenciu,len je slabučká,rýchlo zo mna vyprchá

Maty 15.6.07 10:00

Tuhle vůni jsem zkoušela minulý týden a byla jsem hodně překvapená.Jestli se nějaká vůne podobá Nivee,tak je to tato.Úplně splynula s mou kůží a i v dusivém vedru vůbec neobtěžovala a dodala mi příjemný krémový pocit.Určitě si jí pořídím,až dovoním Noa,která se jí určitým způsobem podobá(jen je o něco hlavně za začátku výraznější)

Přidat komentář

Nejčtenější