Moschino: Oh! de Moschino

Oh! je květinově pudrová vůně. Má výrazné květinové srdce, které nevoní ani tak po konkrétní květině (možná po pivoňce a růžovém dřevu), je to spíš taková příjemná květinová směsice všeho možného. Ta však není až tak důležitá - Oh! má teplý, suchý základ, dal by se přirovnat k suchému dřevu, ale i když si čichnete k nějakému „obyčejnému“ vyschlému dřevu, třeba smrkovému, je lehce nasládlé, a to základ Oh! není. Je spíš suše anti-sladký, jako kdyby v něm byla špetička tabáku nebo suchého listí.

Vzhledem k rozkvetlému květinovému srdci, které se od nositelky Oh! bude s úsměvem šířit do celého okolí, však suchý základ neudává charakter vůně. Celek působí asi jako když třepnete s pudrovací labutěnkou a vznese se suchý bílý oblak, který ovšem vůbec nedusí (to snad jedině kdybyste to přehnali) - Oh! je teplá a pudrová, ale lehká a neobtěžující. Vlastně mi Oh! svým způsobem připomínala Cheap and Chic, která je sice dost odlišná (je spíš svěžejší, něžnější, nenápadnější), ale je stejně bílá, optimistická a… a zkrátka Moschino :)

Oh! bych doporučila na zimu, protože zahřeje a bude kolem sebe šířit veselou vůni květiny, ale můžete ji nosit prakticky kdykoli kromě nejhorších veder.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Lucias.1982 22.10.14 21:50

Opravdu ji neseženu???

Byla to moje první voňavka v 16ti letech.Nikdy mě neomrzela.Vyz­koušela jsem i jiné parfémy,ale k Oh! jsem se vždy vrátila.Přijde mi to jako dětská,čistá vůně.Prostě mi sedí. Prosim nevíte něko, kde bych ji mohla sehnat?Děkuji

plevanka 25.06.09 11:37

Krásná jemná pudrovka s bílýma květinama. Jenž na mě vydrží asi 5 minut a je pryč. Škoda.

evik77 16.06.09 10:56

Dlouho přetrvávající citron s dřevem a chvilkami probleskuje jakási krémovost. Je to lehká vůně, neobtěžující. Ale nemusím ji mít.

Ingrid 19.01.09 17:11

Pro mne typ květinově vodní,sladší,dosti výrazná a omamná,svého času moje No.1,nosila jsem ji v létě v zimě,až s emi torchu převoněla,ale dneska občas zauvažuju,jestli ji nemám koupit znova.

ludmila 21.07.08 19:25

podla mna je to velmi dobra vona, pretoze velmi nemusim vone tohto typu, ale je zaujimava hlavne preto, lebo spominana pudrovost neprechadza to niecoho tahsieho, co mne osobne nevadi, ale ostava v sviezej rovine, patri k tym lepsim od moschina a menej komercnejsim…

Brokerbaby 31.05.08 12:30

Taky jsem jí měla, myslím, že je vhodná pro dívčiny a velmi mladé blondýnky, je jemňoulinká, mýdlová, voní čistotou, ale taky rychle vyprchá.

klubko 30.04.08 14:06

Tak tu jsem kdysi (asi před sedmi lety) dostala od přítele k Valentýnu a nosila jsem ji moc ráda. Dnes už tíhnu k charakterově jiným vůním, ale asi si ji budu muset připomenout, pamatuji si, že byla hodně pěkná.

anonymní 30.04.08 13:48

Mě tato vůně přide naprosto umělá,něco jako Barbínkovské vůně pro malé holky. Dostala jsem ji jako dárek a od začátku jsem z ní měla pocit, že ji mám nedopatřením. Je opravdu hodně umělá, tak trochu bych jí přirovnala tou umělostí černobílému vykřičníku Exlamation.

anonymní 11.06.07 10:40

Na tuhle vůni jsem se opravdu těšila a vzoreček, který mi před chvíli přišel jsem rozbalovala hodně netrpělivě. Ze začátku mi popravdě řečeno přišla opravdu odporná, přes květinový pudr se drásá cosi - asi to bude to suché dřevo, když se hooodně soustředím, uznávám, že tam vážně je, jenže moje čichové bunky to klasifikovali spíše jako jakýsi štiplavý akord zaschlé moči. Jak čichám a čichám, tak se to postupně už víc blíží tomu dřevu, takže si dovedu představit, že po pár zkouškách z n budu nadšená. Toť můj první dojem. Doporučuju alespon vyzkoušet, rozhodně je zajímavá.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější