Namíchejte si svůj vlastní L'Occitane

Docela bych zařadila nějakou zprávičku o poctivě chemické kosmetice, ale nejde to - všude samá příroda. L'Occitane, moje neoblíbená předražená značka prodávající převážně pseudopřírodní produkty, chystá novou olivovou řadu, jejíž vlajkovou lodí je Ma Crème Nature kit - sada, ze které si smícháte vlastní krém.

Balení obsahuje organický olivový olej, extrakt z olivových listů a základní krém z bambuckého másla, olivového oleje a olivového másla. Všechno si smícháte dohromady a voilà, váš vlastnoručně vyrobený krém je na světě! Protože neobsahuje konzervanty, musí se skladovat v chladničce a spotřebovat do čtyř týdnů.

Tato iluze „domácí přírodní kosmetiky“ pro uspěchané manažerky bude stát zhruba tisícovku, což je podle mého skromného názoru velmi drahá iluze, ale L'Occitane má s prodáváním hezky zabalených fantómů bohaté zkušenosti (kupte si kousek voňavé Provence… zalité do levné vazelíny).

Olivová řada bude obsahovat ještě pleťové tonikum, čisticí mléko, hydratační fluid a hydratační masku, vše v obvyklých cenách od 400 do 700 Kč. K dostání by měla být od října po celé Evropě.

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější