Naomi Campbell: Cat Deluxe

Testovaná verze: parfémová voda
Tuto vůni - no, „vůni“ - jsem ani nebyla schopná dostatečně dotestovat. Vydržela jsem ji mít na ruce ani ne hodinku a musela jsem ji jít umýt, protože se mi z ní dělalo špatně. Podle všeho má jít o ovocně-květinovou vůni, ale nepovedla se, je laciná a čpavá. Cat Deluxe je druhá vůně od Naomi Campbell, kterou jsem otestovala, a už teď mě začíná jímat podezření, že Naominy vůně budou jedna horší než druhá. Uvidíme příště.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

miou 23.10.10 22:22

Mně to přišel hnus už když jsem ji dostala ke třináctým narozeninám a to jsem byla tehdy ještě pěkná kýčařka. Strašně sladké, vtíravé a chemické.

sajminka 22.03.10 18:02

Ze začátku trošku čpavá je, ale potom se krásně rozloží a asi 5 chlapů mi řeklo, že pěkně voním..to se mi nestalo u žádné vůně ještě…

Saša 12.10.09 18:10

Přirovnávají ji ke Gucci Rush. Souhlasíte?

Katka 14.07.09 00:31

Zaujalo mě, jaká různé názory máte na tuto vůni, proto bych ji ráda také ovoněla.. Při příští návštěvě déemka otestuji, jsem zvědavá :)

viky 07.07.09 06:50

Tahle vůně mi nevadí. Je sladce šťavnatá a celkem milá. Myslím, že by se našly mnohem horší (a ulepenější) vůně i v dražší kategorii.

soninda 23.03.09 15:46

Ze začátku hrůza, pak taky a po omytí se mi líbila..

Albeni 03.01.09 20:59

Jo, a ten Exult bych klidně zkusila znova. Měla jsem ho dávno ale klidně proč ne, byl dobrý. Tmavě červený flakonek.

Albeni 03.01.09 20:58

Mě právě čpavá nepřijde ani trochu.
Naomi tu není moc oblíbená a ani moje favoritka to nebyla a nebude, ale je to celkem příjemná vůně, která by mě na někom z okolí vůbec neurazila. Lepší Naomi jak odér typu neprané tričko :)
Vůbec ji neodsuzuju, docela se mi líbí, příjemná nevtíravá jemně sladká vůně. A když jsem u Naomi, Exult taky nebyl vůbec špatný. Ty ostatní neznám nebo se mi nelíbí - verze At night.
Ale tahle je docela fajn. A líbí se mi to označení „pochodová“. :)

Ingrid 03.11.07 11:31

Měla jsem vzorek a zpočátku se mi nezdála tak špatná,cítila jsem vanilku a pak něco jako sušenky,ale ke konci se poněkud divně rozpadla,ale zcela špatná není,jako"pocho­dovou vůni"-to se mi moc líbí,tohle označení-bych ji klidně brala,pokud bych ji dostala,ale sama bych ji nekoupila.

Bell 28.08.07 03:07

téhle vůni říkám „pochodová“ - jen tak na nákup a domů… rozhodně ne na příležitost vyjímečnější. Měla jsem jednou, vracet se k ní nebudu, není k tomu ani ten nejmenší důvod, přestože „pochodovky“ používám taky. Rozhodně mi jako pochodovka víc vyhovoval např. Twice od Iceberg…

Přidat komentář

Nejčtenější