Naomi Campbell: Naomagic

Testovaná verze: deo. Prodává se v odlišném flakónu než je na obrázku. Ve vůni je hned od začátku divná protivná složka, která ze všeho nejvíc připomíná kouř, respektive spálený kouřící papír. Potom vylezla nějaká umělá hmota a v ten okamžik jsem ztratila trpělivost a utíkala si to umýt. Po důkladném omytí a nějaké té době jsem k ruce opatrně čichla znovu a ucítila jsem prapodivnou směsici květin, možná nějakého ovoce a hořícího papíru.
Testování vůní od Naomi Campbell se stává adrenalinovým sportem; po vanilkové plastelíně a kytičkách ve čpavku přišel hořící papír, a už je mi jasné, že asi nejsem divná já ani testery, ale Naomiin parfumér. Z tajných zdrojů jsem se dozvěděla, že Exult a Mystery by měly údajně být v pořádku. Pokusím se je v nejbližší době otestovat.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Lullu Lu 11.04.12 19:46

veľmi zvláštna vôňa, neviem ju ani charakterizovať, niekedy sa mi páči, no niekedy ju nemôžem ani vystáť… :oops:

Lullu Lu 11.04.12 19:46

veľmi zvláštna vôňa, neviem ju ani charakterizovať, niekedy sa mi páči, no niekedy ju nemôžem ani vystáť… :oops:

Landriel 17.10.10 21:30

Když jsem si ji koupila, tak se mi docela líbila. Ale vzápětí jsem otěhotněla a začala mi příšerně smrdět - a už nikdy se to nespravilo, nakonec jsem ji vyhodila :(

Amy 13.09.09 18:21

Nejuzasnejsi vune, kterou kdy mohl clovek vynaleznout

sLenka 11.03.09 18:18

Tuto vuničku jsem používala když my bylo 16 let,tenkrát jsem jí dostala k narozeninám,moje mladší sestra jí má dodnes spojenou s mou osobou a to už je hezkých pár let co se s ní nevoním…v té době se my zdála skvělá,dnes už na ni pohlížím trochu krytyčtěji

kateřina 01.02.08 21:43

Když jsem tuto vůni asi před 7 lety poprvé zkusila tak mě strašně okouzlila.Zdála se mi taková jemná,něžná,ro­mantická.Hned­ka jsem si ji nadělila pod stromeček.Měla jsem s ní velký úspěch.Jednou dokonce ,když jsem si ji stříkla do vlasů(tenkrát jsem měla dlouhé vlnité bohaté vlasy),tak mi dokonce řekl jeden pán co seděl za mnou v tramvaji,že mi nádherně voní vlasy.Ted po letech mi ta vůně už celkem nic neříká a už v ní necítím ani tu jemnost,něžnost a romantiku.Ale mám na ni krásné vzpomínky.

Lisa 23.01.08 14:12

Pamatuju si, že když jsem byla na základce, měla ji jedna moje učitelka a pak ji dostala ještě kamarádka od kluka. Tehdy se mi ta vůně hrozně moc líbila a říkala jsem si, že jednou si ji určitě taky koupím. Nedávno jsem na ni narazila v drogerce a nic moc teda :-( Není vyloženě špatná, ale v sedm ráno bych ji asi nesnesla. Uznávám ale, že co jsem zkoušela i jiné vůně od Naomi, tahle z nich byla rozhodně nejpovedenější.

Naja 30.11.07 14:34

:o)) Aduš, tohle je přesné, prostě vůně od Naomi jsou pro mne umělé skrz naskrz. Nemůžu ani jednu, toto jsem dostala jako dárek a šla po nějakém čase do koše.

kamila 07.09.07 15:35

Tahle vůně vůbec není špatná. Teploučká.

Catthi 06.09.07 12:44

Tohle jsem mela rada v 16-ti ted stale neni spatna rekla bych lepsi nez ostatni Naominy vune, ale ja uz preferuji radeji svezejsi parfemy..

Hanďa 20.08.07 13:16

toto je má milovaná vůně i mé tchýně, je to spíš vanilka ze které mě nebolí hlava, je něžně hřejivá, jako kašmírový svetřík, měla jsem jí na sobě o svatebním dni

Přidat komentář

Nejčtenější