Narciso Rodriguez: Narciso Rodriguez for Him

Narciso Rodriguez for Her - tedy dámská verze - je zvláštní, ve většinovém sortimentu neotřelá a přitom velmi nositelná moderní chypre. Pánská verze, kterou firma představila několik let po dámské, tedy musela splnit poměrně vysoké očekávání. Podařilo se jí to?

Narciso Rodriguez for Her - tedy dámská verze - je zvláštní, ve většinovém sortimentu neotřelá a přitom velmi nositelná moderní chypre. Pánská verze, kterou firma představila několik let po dámské, tedy musela splnit poměrně vysoké očekávání.
Vaše názory v diskuzi na fóru jsou různé: osobitá, přeplácaná, divná, čpavá… Celkem spolehlivé známky ‚love or hate‘ vůně. Buď se vám líbí, nebo se vám z ní obrátí žaludek. V databázi je zatím pouze jeden názor a to negativní. Doufám, že po recenzi pár názorů přibyde - určitě bych vám totiž doporučila Narciso vyzkoušet. Ačkoli není tak skvělá jako dámská verze, z běžného průměru vybočuje.
Začátek je zvláštní a opravdu trochu přeplácaný - dřevitý, bylinný, pižmový a zemitý dohromady, ze všeho nejvíc však vyniká vlhká pačuli. Aplikujte opatrně, jinak na vás vybafnou strašlivé věci, které ve vůni určitě cítit nechcete (znechucení recenzenti na Basenotes mluví o vlhkém betonu, mokrém psu a bezdomovcích). Dejte si střídmou dávku a čekejte, co se stane. I já jsem se dočkala a za půl hodiny se Narciso rozhodla: bude kožená! Rozležela se mi na ruce do velmi pěkné, i když ostřejší kožené vůně s dřevitými a lehce ambrovými (nikoli sladkými) podtóny.
Narciso for Him určitě nebude pro každého, spíš pro muže, kteří si libují v neobyčejných vůních. Pokud vám bude připadat moc nepříjemná, seberte odvahu k boření hranic a zkuste dámskou verzi v provedení EdT (černý flakon) - hodně mužů ji nosí, neboť jim imponují její kouřové a pačuliové tóny.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

gonga 14.03.16 12:32

Za mě je moc pěkná, ona zemitá počáteční vůně ji dělá velmi neotřelou a sexy, pižmo v ní trochu upomíná na Fahrenheit, ale daleko příjemněji.

Veru 25.05.09 00:23

Asi jsem aplikovala moc (na muže), neboť ta vlhká bylinná dřevitost těžce převládla a mě se v nose mísily tóny nemocniční desinfekce a jakési mokré jámy v pozdním podzimu v lese. Prostě nic moc. Něco mi ale naznačovalo, že při tom to nezůstane, že ještě ukáže svou hezčí tvář - bohužel, než to vůně stihla, testovací objekt zdrhl do sprchy a bylo po testování. :-/ :-D Musím nutně zkusit znovu!

derad 20.05.09 23:00

Po aplikaci na ruku jsem si řekl: „Hezká“, po půl hodině nuda. Spoustě lidí ale bude určitě vyhovovat. Pochvala za flakón.

m.mart 20.05.09 21:40

Jak už jsem psal na fóru - neuchvátila mě tak, abych po ní toužil, ale rozhodndě by mě neurazila, kdybych ji dostal. Je zajímavá, osobitá a přestože obsahuje ony „polévkové“ tóny, o nichž jsem psal, neodsuzoval bych ji. A spíše tedy pro zralého chlapa.

Luqas 20.05.09 18:04

no vdaka vzorke od m.marta mozem povedat, ze mne osobne „vonia“ ako obycajna uhorka, a nech sa snazim ako chcem nic ine z nej necitim :DDD

1Miru 20.05.09 15:25

..tuhle vůni jsem cítila „in natura“…
(na muži)a

  • je krásná!


(vůbec není divná,silná ani čpavá!),
lehoulince kořeněnodřevitá( dřevo, pačuli, květiny),
lehoulince smyslná,
přitažlivá, elegantní…
díky ambře akorát nasládlá a s pižmem nádherně sálá z kůže..!

Přidat komentář

Nejčtenější