Narciso Rodriguez: Narciso Rodriguez for Him

Narciso Rodriguez for Her - tedy dámská verze - je zvláštní, ve většinovém sortimentu neotřelá a přitom velmi nositelná moderní chypre. Pánská verze, kterou firma představila několik let po dámské, tedy musela splnit poměrně vysoké očekávání. Podařilo se jí to?

Narciso Rodriguez for Her - tedy dámská verze - je zvláštní, ve většinovém sortimentu neotřelá a přitom velmi nositelná moderní chypre. Pánská verze, kterou firma představila několik let po dámské, tedy musela splnit poměrně vysoké očekávání.
Vaše názory v diskuzi na fóru jsou různé: osobitá, přeplácaná, divná, čpavá… Celkem spolehlivé známky ‚love or hate‘ vůně. Buď se vám líbí, nebo se vám z ní obrátí žaludek. V databázi je zatím pouze jeden názor a to negativní. Doufám, že po recenzi pár názorů přibyde - určitě bych vám totiž doporučila Narciso vyzkoušet. Ačkoli není tak skvělá jako dámská verze, z běžného průměru vybočuje.
Začátek je zvláštní a opravdu trochu přeplácaný - dřevitý, bylinný, pižmový a zemitý dohromady, ze všeho nejvíc však vyniká vlhká pačuli. Aplikujte opatrně, jinak na vás vybafnou strašlivé věci, které ve vůni určitě cítit nechcete (znechucení recenzenti na Basenotes mluví o vlhkém betonu, mokrém psu a bezdomovcích). Dejte si střídmou dávku a čekejte, co se stane. I já jsem se dočkala a za půl hodiny se Narciso rozhodla: bude kožená! Rozležela se mi na ruce do velmi pěkné, i když ostřejší kožené vůně s dřevitými a lehce ambrovými (nikoli sladkými) podtóny.
Narciso for Him určitě nebude pro každého, spíš pro muže, kteří si libují v neobyčejných vůních. Pokud vám bude připadat moc nepříjemná, seberte odvahu k boření hranic a zkuste dámskou verzi v provedení EdT (černý flakon) - hodně mužů ji nosí, neboť jim imponují její kouřové a pačuliové tóny.

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější