Nejnovější kosmetika: Třpytivé masky a nálož rtěnek

Firmy se od začátku ledna chlubí zázračnou kosmetikou. Jaké jsou novinky posledních týdnů? Zaujala mě hora rtěnek, ujeté třpytivé masky od značek Glam Glow a Too Faced i tekuté zlato od Makeup Revolution.

Zdroj: www.pupamilano.com

Pupa a Studio 54 1/6

Pupa Milano před Vánoci představila třpytivou kolekci LIGHT UP THE NIGHT inspirovanou nezaměnitelným stylem „Studio 54“. Převažují tmavě fialové a burgundy odstíny. Zatímco rtěnky slibují zvětšení rtů, třpytivé laky na nehty výdrž delší než týden. Vyzkoušeno!

Zdroj: www.abeautifulride.co.uk

Olejová rtěnka? 2/6

Ve spoustě odstínů rtěnek Bourjois Paris Rouge Velvet The Lipstick si najde oblíbenou barvu snad každá z nás. Sametové rtěnky s olejem hydratují, jsou matné a mají lehkou texturu. Intenzivní barva na rtech má navíc vydržet i mastný oběd. Blogerky na ně pějí chválu, takže je rozhodně musím mít.

Zdroj: www.finder.com

Maybelline ve spolupráci s Gigi Hadid 3/6

Nude kolekce Maybelline Gigi Hadid ukrývala rtěnky, palety očních stínů, řasenku i konturky a štětce. Odstíny vypadají slibně, recenze už tak příznivé nejsou. Obaly jsou prý lepší než samotná kosmetika. Zkoušely jste?

Zdroj: www.nikmakeupjunkie.com

NYX děkuje fanouškům 4/6

Limitovaná edice šesti tekutých rtěnek Luv Out Loud od NYX byla vytvořena jako poděkování pro fanynky značky. Jak vidí krásu v NYX Professional Makeup? Avizovaný půvab prý ztělesnili v odstínech.

Zdroj: http://www.harpersbazaar.com

#glittermask 5/6

Největší bombou jsou pro mě třpytivé masky, které předvedly značky GlamGlow a Too Faced. Že by se nás drahé polovičky při chvílích relaxace s maskou na obličeji už nelekaly. No uvidíme. Rozjasnit by maska mohla. Vsadím se, že třpytky na obličeji zůstanou i po jejím omytí.

Zdroj: www.popsugar.co.uk

Tekuté zlato 6/6

Rozjasňovače Makeup Revolution můžete přimíchat do make-upu nebo je opatrně nanést na lícní kosti. Všeho s mírou, pigmentace tekutého rozjasňovače vypadá luxusně. Který odstín se vám líbí? Já se držím při zemi - Bronze Gold bude i tak dost velký odvar.

Váš příspěvek

Nejčtenější