Nina Ricci: Les Belles - Liberte Acidulee

Zelená Belle je svěží toaletka, určená spíš na léto, ale upřímně řečeno mě příliš „nedostala“. Hned ze začátku se poměrně výrazně ohlásí rajče, jehož aroma nepokládám za vůni, spíš mi kapánek páchne. Asi tak za hodinku už je z Liberté Acidulée celkem tuctová, květinově svěží vůně, rozhodně nic, o čem by si člověk hned řekl „á, to je Ricci“ nebo aspoň „á, to je nějaká drahá vůně“. Vzhledem ke zkušenostem s ostatními Les Belles se mi ani nechce zkoušet Liberté Acidulée na ruce, neboť nevěřím, že bych nějak výrazně změnila názor.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

jana 29.10.09 14:40

Tuto vůni jsem dostala před více jak deseti lety, za hříšné peníze z parfumérie. První dojem - ostrá vůně bílého bezu, pak už jenom nádhera. Koupila jsem si ji nejméně 5× po sobě a do teď mám v paměti krásné vzpomínky na tu dobu mládí. Stačí přivonět…

klubko 20.07.09 23:01

Viděla jsem ji teď na elnino.cz za pěknou cenu. Mají ji skladem.

Jola 24.05.09 20:55

Dlouho jsem ji používala, když jsem byla mladší. Taky nechápu, jak mi může vonět rajče. Opravdu tam bylo cítit hodně.Možná to bylo fréziemi , na těch ulítávám, co to rajče přebylo a já se do ní zamilovala. Když ji přestali vyrábět, tak jsem dlouho truchlila a nakonec jsem přešla na In Love Again. Nyní po letech asi z nostalgie jsem si na ni vzpoměla a začala ji nahánět na internetu. V Marionnaud si myslím, že ji neměli už dlouho, ale na netu jsem sehnala prodejce, který nabízel pouze TESTER. Ale i přesto jsem si vůni objednala. Byla jsem zklamaná…nebylo to už ono. Pro pozůstalé odkaz na stránky: http://www.prodejparfemu.cz/…r-z1390.html

Mitzi 13.01.09 18:21

„truchlící pozůstalé“? Já mám dojem, že jsem ji viděla v Marionnaud…?

gentiana 11.01.09 20:28

Tak to já patřím mezi truchlící pozůstalé. Tuhle vůni bych mohla jíst, mohla bych se v ní koupat… a cítím v ní cittróny, citróny a citróny, které tam evidentně nejsou. Mimochodem, skvěle se míchá s Le Male, kterýžto dokonale vylehčí do horkých dnů.

ještě něco 21.11.08 14:13

Po srovnání s ovocnou svěží mladistvou Pret-a-Porter, je to nula.

zelená s korunkou 21.11.08 14:11

Není špatná, ale moc mě nenadchla, navíc mám podobnou zkušenost, co „Cavendish“, po deseti patnácti minutách je nenávratně pryč - žádná výdrž.

Jana 24.08.08 15:24

Tuto vůni jsem používala asi před deseti lety. Je opravdu jedinečná. Teď jsem ji zase po dlouhé době cítila a jsem v pokušení si jí znovu objednat. Jen smůla, že v obchodech není moc k sehnání.

Mitzi 29.04.08 22:47

K vyzkoušení mě svedla kamarádka (mám miniaturku, ale flakon se mi moc nelíbí, tak jsem ji přehlížela). Vůně je to příjemná, dokonce bych nedávno řekla MOC příjemná, plná všeho, co mám ráda, ale… dnes jsem nesoudná, vyzkoušela jsem něco z úplně jiného „soudku“ a najednou mi ten svěží závan nestačí, připadá mi, že nedrží a že je tam těch ostružin zatraceně málo :-)
Celkový dojem je ale hodně pozitivní.

Vera 29.04.08 22:45

I pro mě to byla první značková vůně a dodnes na ni s láskou vzpomínám. Nikdy bych nevěřila, že s rajčaty se dá kouzlit i jinde než v kuchyni ;o)

Cavendish 15.12.07 14:00

Netradiční vůně, bohužel na mě vyprchá snad do 10ti minut:-(

Maty 15.06.07 10:13

Tak mě srazila taky na kolena,ale to proto,že se mi vůbec nelíbí.Jedna z mála vůní,kterou sem nechtěla ani zkoušet na kůži.Rajčata cítím od začátku do konce,jediná výhoda je ta,že si vás bude podle ní každý pamatovat a jen tak jí nikdo mít nebude!!

Garfield 31.05.07 19:07

Tak tahle zelená Belle byl můj první opravdový parfém a dostal mě totálně na kolena.Vydržela jsem ho nosit pět let bez přestávky. Rajčatový tón s bylinkama se na mě drží téměř celou dobu a k němu se jen pomalinku přidávají kytičky, ale vůně je pořád svěží.Je to tak specifická vůně, že si ji nelze splést a pokaždé, když ji cítím tak si říkám „moje stará známá, kouzelná Nina Ricci“

Přidat komentář

Nejčtenější