Nová řasenka od Maybelline nenadchne, ale ani neurazí

Řasenky od Maybelline mám ráda, zvláště pak pro jejich často inovativní kartáčky. Stojí za to pořídit si novinku The Falsies Lash Lift?

*

V řasenkách příliš neexperimentuji. Volím spíše osvědčené značky i tvary kartáčku. Od něj potřebuji, aby mé krátké a rovné řasy natočil a prodloužil. The Falsies Lash Lift toto splňuje. Má příjemnou konzistenci a dvojitý zakřivený kartáček, který je tak akorát široký. Řasy nadzvedne a natočí, a to dokonce bez použití kleštiček.

Co se týče objemu a pigmentace ale žádná sláva. A výdrž tedy také nic moc. Už po pár hodinách jsem pozorovala, jak se barva drolí a řasy jsou pokleslé. Řasenka, dle mého názoru, není vhodná ani pro večerní líčení. Jednu vrstvu ještě zvládne bez slepení, druhou už ne. Novinka od Maybelline mě zkrátka tentokrát příliš nenadchla. Obávám se, že nebude stejným hitem, jako jsou Volum’ Express The Colossal nebo Lash Sensational Mascara.

  • Balení: 96 ml
  • Cena: cca 189 Kč

Jaký tvar kartáčku má vaše řasenka?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Váš příspěvek
Beautygabu 3.3.20 08:51

Skvělá řasenka

Fíha, tak to je zajímavé, jak je tohle tak moc individuální. Já jsem naopak z řasenky nadšena. Faktem ale je, že mám přirozeně dlouhé a natočené řasy. Jediné, co jim chybí, je objem a barva. A to řasenka dodá spolehlivě. Ve dvou vrstvách drama objem bez slepení, doll look. Žádné drolení, opadávání, drží, dokud neodlíčím :-D

Nejčtenější