Pečující kosmetika Kylie Jenner je v ČR

Všechny jsme si už zvykly na to, že než se nová kosmetika dostane do místních obchodů, trvá to i pár měsíců. Nedávno ale přišel zlomový den pro Kylie Skin, kterou konečně koupíte v parfumerii Douglas.

* Kosmetiku Kylie Skin koupíte už i u nás. Zdroj: Profimedia.cz.

Kylie Skin vtrhla i na český trh


Kylie Jenner je jedna z hvězd, která vzala popularitu pevně do svých rukou a snaží se z ní vytěžit co nejvíce. Díky tomu je ve svých dvaadvaceti letech úspěšnou podnikatelkou a miliardářkou.

Kosmetická značka Kylie Cosmetics se proslavila především tekutými rtěnkami. Nezůstalo ale jen u dekorativky a před pár měsíci uvedla na trh novou řadu pečující kosmetiky Kylie Skin. Ta je nyní k dostání v parfumeriích Douglas. Určitě ji nepřehlédnete, je samozřejmě růžová.

Na první pohled je jisté, že tato kolekce má hlavu a patu. Sladěná koncepce obsahuje šest kroků k perfektně ošetřené pleti. Jemnou mycí emulzí odstraníte povrchové nečistoty, peelingem vyčistíte póry a čisticí rituál zakončíte tonerem s vůní vanilky. Hydratační fáze pak zahrnuje krém z bambuckého másla, oční krém a jako třešničku na dortu – sérum s vitamínem C. Měly byste tak dosáhnout intenzivní hydratace a osvěžení pleti.

Co říkáte na Kylie Skin vy?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Doporučená kosmetika

High Gloss

  • 0 hodnocení

Lip Blush Bundle

  • 0 hodnocení

Matte Lip Kit

  • 0 hodnocení

Nejčtenější