Novinky: Absolutely Me, Joy of Pink, Fleur de Lys

V našich obchodech se objevilo několik vůní, představených minulý rok. Něco je úplně nové, něco už máte vyzkoušené, tak se podíváme, jak se budou naše názory shodovat.

V našich obchodech se objevilo několik vůní, představených minulý rok. Něco je úplně nové, něco už máte vyzkoušené, tak se podíváme, jak se budou naše názory shodovat.

#START-11726# Absolutely Me od Escady vůní nijak neodpovídá promu, ale to je normální. Ostatně promo je stejné jako obvykle (‚Její svůdná a vibrující kompozice byla inspirována duchem spontánní a nádherné ženy, která…‘ a tak dále), co taky mají ti chudáci z reklamního oddělení pořád vymýšlet! S Absolutely Me svedete muže, jehož vysněná žena pracuje na balicí lince v mýdlárně a vrací se domů nasáklá vůní růžového mýdla. Absolutely Me je silně, pronikavě mýdlová (styl Sicily), přičemž postupně přechází do pudrové a nakonec do cukrovo-mýdlovo-vanilkově-pudrové. Je dost silná, malinko umělá, ale pro úchyly na mýdlo v podobě kladiva je to po dlouhé době něco pořádného.
#END-11726# #START-11343# Joy of Pink. Co o ní napsat? Stejně všichni víte, jak to asi může vonět; otázka nezní ‚co v tom je‘, ale ‚jaké ovoce v tom je‘. Takže jsou to především citrusy, já bych řekla pomeranč, možná grapefruit. Květinovou složku, která se projeví na kůži, na papírku skoro ne, zastupuje pivoňka. Moc se to k sobě nehodí (ta pivoňka je do pudrova, ne do svěžesti), ale co už. Základ je slabý (obvyklé lehké pižmo), takže nepočítejte s velkou výdrží.
#END-11343# #START-11293# Fleur de Lys má krásně jarně zelený flakon. Tahle výrazná, svěží zelená na hranici zvýrazňovačové zelené je prostě ‚moje‘ barva, ale kdybych Fleur de Lys získala, asi bych ji použila jen jako dekorační předmět. Ne že by vůně byla nepříjemná, spíš naopak - je příjemná až moc; lehká, milá, nekonfliktní. Což samozřejmě pro někoho bude ideál, takže Fleur de Lys vyzkoušejte, pokud vám sedí lehké květinové vůně s jemně mléčným nádechem. Pozor, není to ovocenka: je v ní hodně cítit lilie i ostatní květiny uvedené ve složení, takže úplně univerzální parfém to není. #END-11293#

Autor: Ada

.
Váš příspěvek
sss 4.5.11 12:49

Fleur de Lys jsem dnes taky vyzkousela, prvni dojem byl prijemny a svezi, ted mi prijde ale hrozne vlezla, az protivna. Po 5 hodinach na ruce zatim drzi jak kliste.

Svatka 26.3.11 20:24

Tak znovu: je to fakt hezká vůně. Lilie, hyacint, jasmín, hořký citron. (Fleur a Mitzi mě nahlodaly, nesmí se ale zkoušet dohromady s A scent neroli)

Svatka 18.3.11 15:08

Fleur de Lys jsem dnes ozkoušela. Zklamala mě. Vůbec nedrží.

Arome Smilla 11.3.11 13:11

Jedna horsi vune nez druha.

Svatka 6.3.11 20:41

Fleur de Lys v Marionnaud ve Futuru neměli!!

švestka 4.3.11 20:46

Mi se zas líbí Escada! Jak je nemůžu ani cítit, tato je prostě „jiná“. Mojemu nosu se jeví jako malinová pudrová cukrová vata. Dostat ji darem, budu ráda. Sama si ji ale asi nepořídím:) Připomíná mi trochu Insolence vodičky…

Svatka 4.3.11 20:18

Fleur de Lys mě taky zajímá…

Mitzi 4.3.11 00:56

Fleur de Lys se mi taky líbí. Napravila Marině reputaci po té oranžové syntetické „hrůze“. Vůně je milá, flakon si zaslouží pochvalu (i když už by zas mohli najít něco neokoukaného) a ta barva je prostě dokonalá.

chavah 3.3.11 17:36

Fleur de Lys mi učarovala na první dojem.Svěží, optimistická a milá.Krásný flakon i krabička.Hezký start do jara.

Přidat komentář

Nejčtenější