Novinky: Bvlgari, Estée Lauder, Christina Aguilera a další

Co by vás mohlo zajímat a co možná uvidíme v parfumeriích? Výrobci v září představili spoustu velmi zajímavých i zcela nezajímavých novinek :)

#IMG-FLACON-15591#
Oblíbený Jasmin Noir od Bvlgari se dočkal nových variant. Jasmin Noir L'Elixir obsahuje mimo jiné kandovaný pomeranč, jasmínový absolut, tuberózu a orientální balzámy. Mon Jasmin Noir L'Elixir by měl být gurmánštější, s bergamotem, jasmínem, nugatinem a medovou ambrou. 

#IMG-FLACON-15513#
Sledujete-li značku Charriol, mohl by vás zaujmout Imperial Saphir. Mělo by jít o květinovou chyprovou vůni, podle složení v moderním duchu: pačuliový základ, květinové srdce, bergamot, na dochucení trochu kadidla. Taky vám flakon připomíná Byzanci? 

#IMG-FLACON-15514# Boucheron se snaží obnovit zájem o svou první vůni z roku 1988 a nabízí proto limitovanou edici Boucheron Femme 2012. Složení by mělo zůstat nezměněné (pomerančový květ, jasmín, tuberóza, ylang-ylang, orientální základ), jen flakon je víc sexy, protože je černý. 

#IMG-FLACON-15590#
Podobný limitovaný restart čeká parfém First od Van Cleef & Arpels. Limitovaá edice First Eau de Parfum Intense voní po jasmínu, plumérii (frangipánu), mimóze, kosatcích, vanilce a pralinkách. 

#IMG-FLACON-15489#
Zcela novou vůni představuje značka Estée Lauder. Pomineme-li flakon, protože ten je v podstatě stejný jako u starší vůně Spellbound… Květinová vůně s pižmovým základem by měla obsahovat dokonalou syntetickou kopii vůně živé růže a gardénie. 

#IMG-FLACON-15595#
A nakonec novinka, kterou naprosto nemůžete propásnout! Christina Aguilera přichází s dalším lákadlem pro své fanynky, tentokrát pod názvem Red Sin. Vůně obsahuje červené jablko, červený brambořík a červený zázvor, k tomu pižmo, santal a skořici. Možná by to nemuselo být špatné (jablko + skořice, to tu bylo naposledy s All About Eve), ale možná to bude další sladká katastrofa. Uvidíme. 

Autor: Ada

.

Nejčtenější