Očima Arome.cz: Jaký byl Kelebrity bazar?

Pražská Pragovka v sobotu praskala ve švech. Partička blogerů protřídila své kosmetické sbírky, oslovila oblíbené firmy a nabízela šminky s více než 50% slevou. I my jsme vysypali kasičky a nakoupili kosmetické skvosty na několik let dopředu.

Šminky za 25 Kč

Při vstupu jsme si vyměnili peníze (jeden žeton za 25 korun) a kosmetiku pak kupovali za žetony. A na výběr toho byla spousta. Tašky pukaly ve švech, my nakoupili zásoby pro sebe, maminky, babičky i na Vánoce, a přispěli tak na dobrou věc. Srdce plesalo a výčitky z utrácení šly pro tentokrát stranou.

Za Kelebrity bazarem stojí blogeři Sejroška, U Šmajdy, Flabgee, Labradoora, Barbora Š., OK-Makeup Karolína, Milano Style, Pelican Beauty a Blueberry Pink. Organizátorem akce je drogérie ZDE.

Blogeři spolu s organizátory bazaru, s kluky z drogérie ZDE.Blogeři spolu s organizátory bazaru, s kluky z drogérie ZDE.

Když kosmetika pomáhá

První ročník Kelebrity bazaru se konal v únoru a vybralo se 196 052 Kč pro Nadační fond Vrba. Tentokrát peníze za kosmetiku a drogérii putují nadaci PRO Gaudia. Tato nezisková organizace pečuje o těžce nemocné pacienty s rakovinou, poskytuje psychickou podporu vážně nemocným i jejich příbuzným a blízkým.

A kolik se tentokrát nasbíralo? Krásných…

Na Kelebrity bazaru se vybralo 254 738 Kč.Na Kelebrity bazaru se vybralo 254 738 Kč.

Slyšeli jste o Kelebrity bazaru? A co na nápad říkáte?

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.

Témata článku

Nejčtenější