Máte doma kosmetiku, kterou už nechcete? Vyhoďte ji do recyklačního odpaďáku

Chcete se zbavit rozbitých nebo prošlých kosmetických kousků? Tak je jednoduše sbalte a vyhoďte do speciálního OOOdpaďáku.

* Zbavujte se nechtěné kosmetiky ekologicky. Profimedia.cz.

Nežádoucí kosmetiky se zbavte ekologicky

Většina z nás doma uchovává pár kosmetických kousků, které mají datum spotřeby už dávno za sebou nebo nevyhovují našim požadavkům. Zbavte se jich jednou provždy a s ohledem na ekologii. Značka BIOOO umístila do svých prodejen speciální koše takzvané OOOdpaďáky, které jsou určeny k ekologické likvidaci nepotřebné kosmetiky.

Jak na to?

Jednoduše sbalte všechnu nepotřebnou kosmetiku, kterou doma najdete, a přineste ji do jedné z prodejen BIOOO (v Praze v OD Kotva, OC Šestka a OC DBK, v Brně v OD Centrum). Kosmetiku do OOOdpaďáku můžete vyhodit tak, jak je. To znamená i s uzávěrem. Je to zcela bez práce a ještě uděláte dobrý skutek. Za každý kilogram odpadu za vás v BIOOO přispějí 50 Kč na charitu. Kosmetika bude zlikvidována v souladu s přírodou a vám se doma uvolní místo pro nové kousky.

Máte doma nepotřebnou kosmetiku?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku