Čokoládě odzvonilo: 8 nejlepších kosmetických adventních kalendářů

Čokoládu milujeme, ale 24 kousků kosmetiky nás potěší rozhodně víc! Které kosmetické adventní kalendáře nás letos zaujaly? Vyplatí se do nich investovat?

Rituals nastavil laťku vysoko

Rituals dělá jedny z nejhezčích kalendářů a ten letošní není výjimkou. Pro něj si vykliďte rovnou celou poličku, protože se stane i bytovým doplňkem – z krabice si sestavíte celou 3D zasněženou vesničku. Pod každým domečkem se pak skrývá voňavá miniatura. Vyloupenete si nejen kosmetiku, ale také vůně nebo bytové doplňky.

Cena: Než stačil náš článek spatřit světlo světa, po kalendáři se zaprášilo. Snad proběhne doskladnění.

Počítáte správně, z Benefitu dostanete jen 12 překvapení

Benefit se dlouho drží kalendářů s polovičním počtem okének. A pro nás netrpělivé je ještě těžší neotevřít všechny najednou. Najdete v něm 12 mini verzí nejprodávanejších produktů. Při přepočtu ceny a množství ušetříte i pár stovek.

Cena: 1592,–

NYX potěší hlavně rtěnkové královny

Za více než polovinou čísel kalendáře se skrývají krémové i tekuté rtěnky, lesky nebo péče o rty. Doplní je ale i pár single stínů, rozjasňovače nebo miniatura oblíbeného HD pudru.

Cena: 1338,–

Kalendář od Lancôme vám odlehčí peněženku

Letošní kalendář od Lancôme se hodně podobá tomu od Rituals. Po rozbalení krabice se před vámi objeví růžová Paříž – plné i miniverze pečující kosmetiky, dekorativky, ale také ikonických parfémů. Jen budete stát před těžkým rozhodnutím: buď si za tu čátku koupíte kalendář, nebo třeba nové boty. Jaká bude vaše volba?

Cena: 4123,–

Yves Rocher netroškaří! Rozbalíte si novinky i plné velikosti

Yves Rocher si očividně dalo záležet na tom, aby se v kalendáři objevilo celé jejich portfolio. Skrývá se v něm tedy pleťovka, dekorativka, kosmetika na vlasy i tělo a dva vzorky vůní. Krom stálé kolekce dostanete možnost vyzkoušet i sváteční limitku. Některé kousky jsou dokonce i v plné velikosti.

Cena: 1290,–

Niveácká klasika a pár kosmetických pomůcek

Nivea je všem tak dobře známá, že většinu překvapení z okének budete jistě znát. Krom kosmetiky si ale rozbalíte například pilník nebo houbičku na make-up.

Drogérku válcuje Catrice: 24 plnohodnotných kousků, z toho 8 limitek

Catrice letos boduje. Aby zaujala všechny, kteří prahnou po kosmetických tajemstvích, ukryla do kalendáře i speciální limitované kousky. Za každým políčkem na vás čeká plnohodnotná verze paletek či rtěnek, ale i laků na nehty nebo rozjasňovačů.

Cena: 1499,–

The Body Shop myslí na každého a po anglicku: 3 kalendáře, 25 okének

The Body Shop vytvořil 3 varianty kalendářů. První dvě nejdostupnější obsahují převážně miniatury krémů, sprchových gelů, ale i jiných kosmetických pomocníků. Ultimate kalendář skrývá 25 plných verzí produktů.

Cena:
Beauty 1699,–
Deluxe 2499,–
Ultimate 4229,–

Který z kalendářů vám učaroval nejvíc?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější