Paco Rabanne: Ultrared for Women

Škoda, že Rabanne nepojmenoval novou vůni Infrared - byla by to s Ultraviolet taková pěkná dvojka. Ale je to holt ultračervená, musíme se s tím smířit.

Druhá škoda je, že ty barvy nejsou opačně. Podle mě by se k Ultraviolet hodil spíš červený flakonek a k Ultrared ten fialový. V Ultraviolet totiž nejsou žádné fialky (pár lidí mi sice napsalo, že je tam cítí, ale já ne a i většina názorů mluví spíš o ovoci - já jsem cítila cosi meruňkového, jedna uživatelka pod recenzí zase píše o borůvkovém pudinku), zato v Ultrared jsou tóny, které je přinejmenším úspěšně připomínají.

Ultrared je taková hebká, pudrová, jako když hladíte krátkosrstý samet - podobnou hebkost známe z kosatcových vůní. Druhou výraznou součástí je ovoce, i když kyselý červený rybíz určitě ne, spíš jemný jahodový bonbónek. Lehkým lékořicovým tónem mi Ultrared připomněla Lolitu Lempickou. V základu nechybí špetka vanilky.

Ultrared bych doporučila nechat až na podzim, ta sladká pudrovost bude v horku spolehlivě dusit (stejně jako Ultraviolet, která se měnila v cukrovou vatu). Milovnice pudrových vůní by ji každopádně neměly přehlédnout.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Kleaa 01.03.09 22:13

dnes jsem ji zkoušela a moc se mi líbí, je to trochu jako Ultraviolet v jahůdkovo rybízovém provedení - NÁDHERA

anonymní 16.07.08 09:25

Mám doma.Určitě bude lepší do chladnějšího počasí,ale dá se nosit i v teple,je svěží,hodně drží,cítím z ní především jahody a vanilku, necítím pudrovost:-(.Nepříjde mi nijak zvlášt originální, připomíná mi spoustu jiných vůní-třeba wish,nebo armaniho vůně.Nejsem,ale žádný odborník a toto je můj 1.příspěvek vůbec.

Nejčtenější