Paco Rabanne: XS Pour Elle

Vůní XS se mi Paco Rabanne docela trefil do vkusu, je to totiž svěží, čerstvá květinová vůně - sestavená nikoli z květin doladěných ovocem do svěžího celku, ale přímo ze svěže vonících květin, především z frézie, jejíž sladce čerstvá vůně parfému naprosto dominuje. Dokreslená je trochou neroli a jasmínu a celek je lehký, trochu vlhký, jásavý, pro někoho možná až omamný. Má i lehounce mýdlový nádech.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

evik77 15.04.09 13:50

Já cítím vodní meloun, lehce nahořklý. Ale je velmi jemná, výdrž nic moc.

Markéta 18.02.09 14:54

Tuto vůni používám více než deset let (je mi 33), změnil se obal, dříve byl žlutý. Měla jsem příšerný strach, že jí přestali vyrábět :-)))) Hodně lidí mi jí chválí a dokonce mě poznají že jsem jela třeba před 15 min. ve výtahu :-)

pichjit 11.06.08 11:54

Je moc pěkná, zkusila jsem ji už několikrát a fakt se mi líbí.
Nejvíce cítím frezie a ten santal, společně a dlouho. Je na té kůži taková dobře usazená, jako skvěle padnoucí oblečení. Mám z ní podobný pocit, jako z letní YSL Elle, musím přezkoumat složení, něčím mi sedí stejně, i když na papírku jsou rozdílné. To budou ty frezie!

sLenka 24.04.08 13:31

Měla jsem ji už dvakrát a to s tělovým mlékem. Nebyla nějak zvlášť výrazná, ale navýsost příjemná a podmanivá, hladká, nasládlá, úžasná kombinace neroli a frézie a do toho jemné santalové dřevo. Doporučuji.

me 17.03.08 16:13

Docela pěkná, ale já tam cítím jakoby lilie nebo co, a to mi trochu kazí celkový dojem.....

Arome keksik 08.03.08 23:46

Miluji všechny vůně Paco Rabane, skvěle vyvážená cena, originalita a výdrž. Na mé pokožce dokáže obzvlášť XS vonět i po sprše, na vlasech i po umytí, nááádhera, a přestože nemusím vyloženě květinové nebo sladké vůně,tahle je opravdu povedená,výrazná a na mě voní nejlépe v létě večer.

Přidat komentář

Nejčtenější