Paul Smith: Paul Smith Floral

Při svém putování po parfumeriích jsem narazila na několik vůní, které se snažily napodobit nenapodobitelnou vůni napudrovaného miminka; například Petits et Mamans, která to o sobě přímo tvrdí, skončila záhy po startu jako přeslazená cukrová vata. Pěkně něžný, mléčně čajově pudrový nádech má Thé Rouge stejné značky, ale čaj převažuje. Paul Smith Floral je další parfém, který se chopil pudrového tématu a nutno říct, že poměrně úspěšně - od avirilové dokonalosti ho dělí jen míra sladkosti, která je o něco vyšší. Začátek mě nenadchl, vypadalo to na další ovocenku, ale po rozvonění už jsem byla spokojená. Ne natolik, abych Floral nosila (dala bych přednost o něco méně sladkým tónům), ale rozhodně natolik, abych ho doporučila k vyzkoušení. Floral je velmi něžná vůně s jemně slaďoučkým, pudrově ambrovým základem a květinovým srdcem, které voní po fialkách, magnólii a za sebe bych dodala, že možná i trochu po čaji. Floral noste pokaždé, když budete chtít v okolí vzbudit ochranitelské pudy.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Tanushka 24.08.09 20:40

Příjemná sladce svěží vůně. Má ji moje mamka i s tělovým mlékem, a moc mi na ní voní

neko 22.07.09 15:45

Mně voní nádherně svěže.

Bára 21.11.08 17:10

Ne, že bych měla Light Blue nějak extra načichané, ale to, co mi z něho v mé čichové paměti zbylo bylo přesně to, co jsem cítila z Floral. A to natolik, že jsem hned psala sms kamarádce, která se svého Light Blue velmi nerada vzdává, ať si vyzkouší toto jako méně profláklou alternativu..No a pak jsem papírek zahodilo, ambra a pižmo jsou pro mě vždy zaručené bolehlavy..

Soňa 21.11.08 13:47

Já mám od Paula Smithe vůni Rose a jsem spokojená,je to opravdu příjemná vůně.Není agresivní a vydrží poměrně dlouho vonět.

anonymní 11.12.07 23:20

Mně taky zaujal flakon, ale vůně je příliš slabá, nevýrazná.

Zdenka 17.09.07 15:12

No a já jsem na závěr mezi květinami cítila něco jako vůni krabičky od cigaret nebo nezapálenou cigaretu. Připadá mi to dost zvláštní přirovnání, ale je to prostě tak.

anonymní 13.07.07 14:33

Ano, flakon je mily, ale vona je slaba aj s tym pudrikom, vydrz tiez chaba… Ingrid to cele presne vystihla.

Ingrid 11.07.07 20:47

Tahle vůně mne velice lákala,pro svůj zábavně vypadající flakonek,ale byla jsem dost zklamaná,čekala jsem svěží letní a veselou vůni a ucítila něco,co silně připomínalo Light&Blue podmalované tím zmiňovaným pudrem,takovou ambrovou sladkostí,dalším mínusem u mne byla slaboučká výdrž.Nečekala jsem nic originálního,ale tohle bylo neoriginální až moc.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější