Recenze krému na pokleslá víčka Remescar: Tak tenhle výsledek jsme nečekali!

Do rukou se mi před třemi měsíci dostal krém na oční víčka od značky Remescar. Moje maminka je 56letá žena, kterou už pár let trápí problém s pokleslými víčky, ale na operaci (zatím) nemá odvahu. Jak dopadl test?

* Remescar – zázrak, nebo ne?

Jak bude Remescar fungovat?

Výrobce zaručuje pozvednutí a vypnutí očních víček, jinak vám vrátí peníze. Už jsem se setkala u mnoha značek s podobnými sliby, ale přesto mě tento argument nepřesvědčil, že právě jejich zázrak bude fungovat.

Byla jsem zvědavá, jak krém zareaguje a zda výsledek bude vůbec vidět. Přece jen, pokud je problém takto viditelný jako u mojí maminky, nic jiného než operativní řešení neexistuje.

Aplikace krému na oční víčka

Krém musíte nejprve zpracovat mezi prsty a pak jej důkladně vetřít do oblasti očních víček. Poprvé možná budete řešit, aby krému nebylo příliš, nebo naopak málo, ale brzy si najdete ten správný postup.

Malé množství – asi velikosti zrnka rýže – je potřeba promnout mezi ukazovákem a palcem. Zpracovaný krém se pak nanese na oční záhyb, kde má účinkovat.

Výsledek vidíte hned

Překvapilo mě, že během několika sekund došlo k okamžitému zvednutí očích víček a rozdíl byl zřetelný, zejména na očním víčku, které nebylo tolik pokleslé. Má to ale i svá negativa – výsledek je dočasný. Pokud hledáte způsob, jak zvednout oční víčka a vypadat skvěle během dne v práci, večer na důležité schůzce nebo jiné události, určitě Remescar doporučujeme pořídit.

Pokud se nebojíte zákroku a nevadí vám finanční investice do plastické operace, pak si vyberte spíš ji. Ta jediná je totiž nastálo.

Výsledky jsou vidět hlavně na oku vlevo, víčko vpravo je více pokleslé a krém tolik nefunguje.Výsledky jsou vidět hlavně na oku vlevo, víčko vpravo je více pokleslé a krém tolik nefunguje.

Cena: 799 Kč za 8 ml

Máte zkušenost s tímto krémem? Napište ji do komentáře nebo krém rovnou zrecenzujte.

Autor: Iva

Preferuje přírodní kosmetiku a parfémy. Hledá nové značky a lokální výrobce, kteří využívají kvalitní suroviny, mají svou práci jako vášeň a předávají ji dál.

Doporučená kosmetika

Váš příspěvek
Petrichor 29.9.19 18:07

@Admin Arome.cz Upřimně řečeno, je mi celkem jedno, kdo to je. Na spodní fotografii jsou obě obočí výš. To nemusí být způsobeno tím, že ta žena záměrně obočí zvedá. S největší pravděpodobností, jste druhou fotku udělala z jiného úhlu. V tomto případě prostě výsledek není vidět. To je všechno.

Admin Arome.cz 18.9.19 10:37

@Petrichor Dobrý den, je to moje maminka, přemluvila jsem ji, aby se mou udělala pár fotek – nebyla z toho nadšená, tak se rozhodně nestylizovala, ani nenadzvedávala záměrně obočí. Krém je zajímavá alternativa pro okamžitý efekt, snad to z mého článku tak vyznělo.

Mějte se krásně, Iva

hafik 15.9.19 18:34

To je fakt :lol: :lol: :lol:

Petrichor 15.9.19 13:30

A ono to zvedlo i obočí té paní. Neuvěřitelný 8-O

Nejčtenější