Potkejte se s Arome na dobročinném Kelebrity bazaru

Už tuto sobotu se s Arome.cz vydáváme do vysočanské kavárny Pragovka na druhý ročník dobročinné akce Kelebrity bazar. Stavte se na našem stánku, napište tam recenzi na vaši (ne)oblíbenou kosmetiku, získejte za ni žeton a vyměňte ho za další zásobu kosmetiky!

Loňský ročník Kelebrity bazaruLoňský ročník Kelebrity bazaru

Co je Kelebrity bazar


Skupinka českých YouTuberů se rozhodla, že spojí síly a přispěje na dobrou věc. Loni vzala svoje zásoby kosmetiky, které jí doma nevyužité leží, a nabídla je k prodeji všem kosmetickým nadšencům za zvýhodněnou cenu. Povedlo se jí vybrat neuvěřitelných 196 000 korun, které věnovala nadaci PRO Gaudia pečující o těžce nemocné pacienty a jejich blízké a pomáhá jim zvládnout obtížnou životní situaci.

Letos navazují na úspěšný první ročník a hvězdy internetu se s fanoušky setkávají znovu. Tentokrát v Kafe Pragovka, tuto sobotu 20. 10. 2018 od 12 do 19 hodin. Na místě si můžete zakoupit kosmetiku a drogérii za zvýhodněné ceny od více než 50 partnerů akce, nechat se nalíčit vizážistkami ze společnosti Revlon, nechat si rovnou vytisknout fotografie ze sociálních sítí a taky si nad šálkem dobré kávy příjemně popovídat s blogery, YouTubery a dalšími návštěvníky akce.

Loňský ročník Kelebrity bazaruLoňský ročník Kelebrity bazaru

Na co se můžete těšit na stánku Arome


Arome bude mít na akci vlastní stánek, na kterém jsme pro vás připravili spoustu vychytávek. Těšte se na drobné dárečky a hlavně na možnost získat žetony v hodnotě 25 korun, za které si pak můžete koupit na bazaru vystavenou kosmetiku a drogérii. Stačí jen přidat krátkou recenzi na váš (ne)oblíbený produkt. Jedna recenze = jeden žeton, a to už se bude nakupovat jedna báseň, co myslíte?

Na místě bude i naše Kája – vizážistka z proměn #druhátvář, která se v posledním díle zaměřila na to, jaké stíny se hodí k jednotlivým barvám očí. Přijďte se na Kelebrity bazaru přihlásit do naší proměny i vy.

Těšíme se na vás!

Více informací a možnosti registrace na akci najdete na kelebrity.cz.

Autor: Redakce

Kosmetické recenze, názory a tipy – to je Arome!

Váš příspěvek

Nejčtenější