Zveme vás na Green Beauty Market: V Ostravě a Praze

Green Beauty Market je největší pop-up store s čistě přírodní kosmetikou v České republice. 19. října ho navštivte v Ostravě a 9. listopadu v Praze. Přijďte si prohlédnout všechny značky na jednom místě a rovnou je otestovat.

* Jedinečná přehlídka přírodní kosmetiky, to je Green Beauty Market.

Testujte, konzultujte, nakupujte

Green Beauty Market se letos rozrostl již do tří českých měst. Odstartoval v Brně začátkem října, příští sobotu 19. října proběhne v Ostravě a 9. listopadu v Praze.

Ostravský GBM se bude konat v industriálním prostoru koupelen Elements, ten pražský v exkluzivním showroomu Laufen Prague Gallery - Art of bathrooms.

Přijďte a nechte se nalíčit nebo otestujte kosmetiku, kterou v běžných obchodech neuvidíte. Přijedou zástupci českých, slovenských i zahraničních značek.

Jen čistě přírodní kosmetika

Zakladatelka Green Beauty Marketu Andrea M. Vémolová zaručuje, že pečlivě vybírají a kontrolují, aby na akci vystavovali pouze výrobci, kteří nepoužívají ve své kosmetice parabeny, silikony, ropné deriváty, SLS, SLES, syntetická aromata ani barviva. U zahraničních značek dávají přednost značkám s certifikáty BDIH, USDA Organic, Soil Association, ICEA, Ecocert, CosmeBIO/NAT, Cosmos Organic a Cosmos Natural a českým CPK a CPK BIO.

Andrea dodává: „Letos jsme se také rozhodli více podpořit lokální producenty přírodní kosmetiky a nabídnout jim extra prostory pro prezentaci. V poslední době se totiž i u nás objevily úžasné skvosty, úspěšně konkurující svým složením a kvalitou zahraničním indie značkám.“

Vstup na akci je zdarma, kromě kosmetických značek na vás čekají i různé přednášky a workshopy. Prvních 1 000 návštěvníků, registrovaných přes platformu salon24.cz navíc získá dárek v podobě aktuálního čísla Pravého domácího časopisu. Více na www.greenbeautymarket.cz.

Vyrazíte na Green Beauty Market?

Autor: Iva

Preferuje přírodní kosmetiku a parfémy. Hledá nové značky a lokální výrobce, kteří využívají kvalitní suroviny, mají svou práci jako vášeň a předávají ji dál.

Váš příspěvek

Nejčtenější